Home Elektronika
Elektronika
Wręczenie Blach za osiągnięcia antypirackie Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
poniedziałek, 23 stycznia 2012 19:28

Wręczenie Blach Antypiarckich

 

W dniu 18 stycznia 2012 roku na zaproszenie, w siedzibie Komendy Głównej Policji Koalicja Antypiracka uhonorowała ”Złotymi Blachami” przedstawicieli jednostek Policji

 

Więcej…
 
BEZPIECZNIEJ W SIECI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
czwartek, 15 września 2011 21:38

W Polsce jest ponad 1 milion ofiar rocznie ataków w cyberprzestrzeni. To daje 22 tys na dzień, czyli 924 ofiary na godzinę. 76 % Polaków padło ofiarą takich ataków. Straty z tego tytułu oceniają na ponad 4,6 mld dolarów.

Norton wprowadza nowe wersje oprogramowania Norton Internet Security i Norton AntiVirus 2012 oraz rozszerza inicjatywę „Norton Everywhere”. Najnowsze wersje oferują jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa, bez obniżania wydajności komputera.


Więcej…
 
Qosmiczna Toshiba PDF Drukuj Email
wtorek, 19 kwietnia 2011 21:50

 

 

 

 

Na fali mody na uniwersalizację wszystkiego firma Toshiba wypuściła na rynek nowy model notebooka (choć w tym wypadku lepszym określeniem byłoby notealbum) pod nazwą Qosmio X500. To bardzo dobra charakterystyka tego urządzenia: jest „qosmiczny” w każdym wymiarze.

 

Więcej…
 
Toshiba na Andros Trophy PDF Drukuj Email
niedziela, 20 marca 2011 23:31

 

 

Do obróbki zdjęć i filmów i pisania relacji z wyprawy na Andros Trophy używaliśmy notebooka Toshiba A 660 Black (więcej informacji o komputerze na: http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/pl/series/Seria-Satellite-A660/1085328/) Bardzo poręczny w podróży, lekki, o dobrych parametrach graficznych i obliczeniowych. Duży dysk i pamięć operacyjna, ekran 15,6” z podświetleniem LED. Jest klasyfikowany jako średniej klasy komputer przenośny do prac biurowych, ale amatorzy pogrania sobie po pracy w jakąś ostrą strzelankę, albo zostanie wieczornym generałem w kilku kampaniach, nie będą zawiedzeniNowoczesny design z powłoką „black scratch” odporną na zarysowania, choć każde dotknięcie palca na niej widać.... Spośród wszystkich bajerów najbardziej przydatna okazała się podświetlana klawiatura, dzięki której mogliśmy pisać podczas długich nocnych przejazdów autostradowych. Nie spodobał nam się touchpad po lewej stronie, bo wszyscy jesteśmy praworęczni...

Więcej…
 


Designed by vonfio.de