Home Honda HONDA JAZZ DYNAMIC
HONDA JAZZ DYNAMIC Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
czwartek, 07 czerwca 2018 08:18

 

DYNAMICZNY MAŁY – WIELKI


To mały, potężny samochód miejski. Daje nam więcej niż oczekujemy. Przestronne wnętrze jest dopasowane do naszych możliwości i potrzeb. HONDA JAZZ DYNAMIC to bardzo ciekawe auto o słusznych osiągach. Nie ma się do czego przyczepić. Jest po prostu atrakcyjne.

 

ZOBACZ TEŻ;   HONDA HISTORIA MARKI

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  HONDA JAZZ CVT - TEST

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACE BOOK oraz  YOUTUBE


 

Nowy Jazz to samochód pojemny. Wymiary nowego modelu są naprawdę złudne. Z zewnątrz samochód wygląda agresywnie i wyraziście, a w środku zapewnia naprawdę dużą przestrzeń. To najbardziej praktyczne wnętrze w swojej klasie. Na tylnej kanapie jest niezwykle dużo miejsca, także na nogi. To auto mogło by robić za taksówkę. Bagażnik też niczego sobie.

 

 

 


Natomiast w tej wersji najważniejszy jest silnik benzynowy 1,5 turbo 16V o mocy 130 KM. Jest dynamiczny, sprawnie rozpędza auto o masie 1107 kg. Przy tym nie jest przesadnie paliwożerny. Możemy uzyskać nawet średnią poniżej 5 litrów. W czasie bardziej agresywnej jazdy może to być nawet ponad 7 litrów. Sinik współpracuje z 6-biegową mechaniczną skrzynią biegów.

 

 

 


Natomiast prowadzenie auta jest doskonałe. Na zakrętach trzyma się drogi niczym przyklejony. Zawieszenie jest zestrojone dość sztywno. Ale także przyjemnie. Nie męczy. Przy jeździe na prostej wcale nie reaguje na wiatr.

 

 


To niezwykle atrakcyjny samochód. HONDA JAZZ DYNAMIC wzbudza bardzo pozytywne odczucia. Każdy kierowca nawet ten flegmatyczny od czasu do czasu lubi przejechać się autem przeznaczonym do wielkiej turystyki. Tak więc ruszajmy na podbój dróg.

 

 

 

 

 

 

 

 


Tekst, zdjęcia i filmy; Robert i Mirosław Wdzięczkowscy

 

 
Designed by vonfio.de