Home Imprezy/Events FLOTOWCY NA BEMOWIE
FLOTOWCY NA BEMOWIE Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 maja 2014 19:17

 

Fleet Derby 2014

 

Na warszawskim Bemowie, na terenie Automobilklubu Polski odbyła się kolejna edycja Fleet Derby, plebiscyt na produkty i usługi flotowe, oraz test samochodów flotowych. Spotkaliśmy tam niemal wszystkie marki samochodowe, przedstawicieli firm motoryzacyjnych, leasingowych, ubezpieczycieli, banków, oraz dziennikarzy.

 

Takie oto spotkania to jedna z niewielu okazji, by zarządzający flotami w firmach różnej wielkości mogli wymienić się doświadczeniami w zarządzaniu mnogością pojazdów. Importerzy prześcigali się w prezentowaniu walorów różnych nowości motoryzacyjnych na polskim rynku wykorzystując między innymi fragmenty słynnej trasy odcinka specjalnego kultowego Rajdu Barbórka, po którym można było się przejechać wystawionymi samochodami. Zarówno prezentujący, jak i potencjalni klienci byli zadowoleni z tego spotkania, no może z jednym wyjątkiem. Woleli by się spotkać w weekend, gdyż wtedy mają mniej obowiązków.

 

 

 


 

Relacja z imprezy na żywo została przeprowadzona przez program AUTO PLUS RADIO w Radio Mazowsze. Powtórka w sobotę o 10.00 na 106,4 FM.

 

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de