Home Imprezy/Events OLDTIMERY NA STACJI MERCEDES
OLDTIMERY NA STACJI MERCEDES Email
Wpisany przez GRZEGORZ TRACZEWSKI   
poniedziałek, 28 lipca 2014 21:53

 

ELEGANCJA NA STACJI

 

 

W niedzielę na Stacji MERCEDES na warszawskim Powiślu od rana było elegancko i to w starym, dobrym stylu. Przyjechało kilkadziesiąt Mercedesów, z których te najstarsze pamiętały lata trzydzieste.

ZOBACZ TAKŻE;   OTWARCIE STACJI MERCEDES

 

 

Obok nich przechadzali się elegancko ubrani Gentlemani i piękne kobiety. Wśród pięknych pań można było rozpoznać Ewę Łabno-Fałęcką z Mercedes Benz Polska. Wśród Gentlemanów rej wodził Roman Dębecki, jeden z najsłynniejszych znawców historii marki Mercedes, a także nasz kolega dziennikarz motoryzacyjny. Uwijał się jak w ukropie udzielając wywiadów, oprowadzając ważnych gości, a nawet pomagając w sesjach zdjęciowych.

 

 

Wśród pojazdów nam najbardziej podobały się „Pagody” z prężnie działającego Klubu Pagoda. Odwiedzający Stację najbardziej oblegali model zwany Adenauer, który w latach 50-tych pełnił rolę niemieckiej rządowej limuzyny. Warto dodać, że stacja Mercedes w tę niedzielę odnotowała rekordy odwiedzających. Tak, tak. Te samochody mają duszę i tym odróżniają się od tych poruszających się dzisiaj po drogach.

 

 

Tekst i zdjęcia; Grzegorz Traczewski

 

 
Designed by vonfio.de