Home Imprezy/Events IRONMAN GDYNIA 2015
IRONMAN GDYNIA 2015 Email
Wpisany przez Grzegorz Traczewski   
poniedziałek, 01 grudnia 2014 19:36

 

POTRÓJNA TRUDNOŚĆ

Nie wystarczy tylko dobrze pływać, nie wystarczy tylko dobrze jeździć na rowerze, nie wystarczy tylko dobrze biegać. Wystarczy zaś super dobrze robić te trzy rzeczy by zostać thriatlonistą.


Tym czym jest Formuła 1 dla samochodów, Mistrzostwa Świata dla piłkarzy, Tour de France dla kolarzy, tym są zawody z cyklu Ironman dla thriatlonistów. W 2015 r po raz pierwszy zawitają one do Polski, do Gdyni.

 

Sponsorzy, organizatorzy czyli Bardzo Ważne Osoby...

 

Z organizatorami, zawodnikami i sponsorami spotkaliśmy się 01 grudnia w hangarze LOT AMS. Oficjalnym przewoźnikiem bowiem są Polskie Linie Lotnicze LOT, które zaprezentowały specjalnie pomalowany w barwy zawodów samolot Embraer 175, który będzie latającym ambasadorem tej imprezy.


Dwie drużyny "telewizorów", na wszelki wypadek każdy dostał "1".

 

Oficjalnym pojazdem obsługującym przyszłorocznego Ironmena jest MERCEDES klasy V – ośmioosobowy luksusowy VAN z bardzo bogatym wyposażeniem. Podczas konferencji pierwszy raz zaprezentowano motyw muzyczny Herbalife Ironman 70.3 Gdynia skomponowany przez Radzimira Dębskiego.

 

Oficjalny środek transportu Ironman Gdynia 2015.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ;   MERCEDES V - TEST

 

Wśród zawodników pojawią się dwie drużyny reprezentujące dwie stacje telewizyjne; TVP i Polsat. Tak więc o tytuł żelaznego człowiek walczyć będą między innymi Piotr Kraśko i Krzysztof Ibisz. „Postanowiłem uczcić swoje 50 urodziny udziałem w tych zawodach. Jeżdżę na rowerze, biegam, ale czy sprawdzę się w trzech dyscyplinach? - trochę się tego boję” - powiedział nam znany i lubiany prezenter Krzysztof Ibisz.

 

Ewa Łabno-Falęcka (Mercedes Benz Polska) i prowadzący...

 

"Odpytywany na okoliczność" Krzysztof Ibisz.

 

Organizatorom i zawodnikom życzymy sukcesów w zawodach. My wolimy spokojniejsze dyscypliny.

 

Tekst i zdjęcia; Grzegorz Traczewski


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ;

 

MERCEDES BENZ VAN ECONOMY

 

TEST UŻYTKOWYCH MERCEDESÓW

 

W MUZEUM MERCEDESA

 
Designed by vonfio.de