Home Imprezy/Events VIP CROSS 2015 - RELACJA
VIP CROSS 2015 - RELACJA Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 09 maja 2015 11:18

 

VIP CROSS 2015 - JESZCZE CIEKAWIEJ

 

Znani i lubiani, z telewizji i prasy po raz kolejny spotkali się na interesującej imprezie dla Vipów. Zabawa, warczące auta i dużo wrażeń. MERCEDES dostarczył auta do krossu. Słynne „Gelendy” i GLK woziły znanych i lubianych, ale to właściwie oni powozili tymi samochodami nie do zdarcia.

 

ZOBACZ TAKŻE;   VIP CROSS 2014

 

Zawitali Justyna Kowalczyk, Joanna Trzepiecińska, Karolina Szostak, Anna Cieślak, Jolanta Erol, Magdalena Szymańska, Kalina Ben Sira, Karol Strassburger, Marek Frąckowiak, Bartosz Obuchowicz, członkowie grupy Afromental i inni.

 

 

 

Organizator wyznaczył cztery próby terenowe na poligonie w Sulejówku, na terenie Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej. Była jazda przez rów z wodą w legendarnym Puchu – czyli starszej wersji Mercedesa GL. Był także odcinek leśny, bardziej rajdowy, oraz przejazdy przez różne przeszkody.

 

 

 

Wojsko pokazało wystawę sprzętu militarnego i łączności. Jako, iż to impreza rodzinna, to zarówno gwiazdy jak i dzieci mogły się pobawić wojskowym sprzętem. Największe zainteresowanie wzbudził sprzęt saperski.

 

 

Oglądaliśmy wiele ciekawych przejazdów, bardzo precyzyjnych, ale niektórzy pobłądzili w lesie. Śmiechu było co niemiara. Ci ze znanych, którzy na co dzień mało interesują się motoryzacją byli pod największym wrażeniem. Mocno dziękowali pomysłodawczyni imprezy, Pani Hannie Głowackiej. Samochody MERCEDES oczywiście nie zawiodły.

Całą imprezę wygrała załoga w składzie Justyna Kowalczyk i Karol Strassburger.

 

 

 

 

  

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski


 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

AUTO NOSTALGIA 2015 - ZAPOWIEDŹ


 

 

 

 
Designed by vonfio.de