Home Imprezy/Events IX VIP CROSS 2016 - RELACJA
IX VIP CROSS 2016 - RELACJA Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 05 czerwca 2016 16:07

 

VIP CROSS 2016 – wyjątkowo atrakcyjnie!

 

OBEJRZYJ FILM  -  VIP CROSS 2016

 

To już dziewiąta edycja imprezy dla gwiazd i dziennikarzy. Tym razem z partnerem motoryzacyjnym jakim było MITSUBISHI. Pomysłodawczyni „zawodów” dla Vipów – Hanna Głowacka dołożyła wraz z ekipą organizacyjną wszelkich starań, by wszyscy wysiedli z samochodów pod wielkim wrażeniem.

 

ZOBACZ TAKŻE; VIP CROSS 2016 - ZAPOWIEDŹ

 

ZNAJDŹ NAS TAKŻE NA    FACEBOOK oraz   YOUTUBE

 

Znani i lubiani, z telewizji i prasy po raz kolejny spotkali się na interesującej imprezie dla Vipów. Zabawa, warczące auta i dużo wrażeń. Mitsubishi dostarczył auta do krossu. Słynne terenowe L 200 i Pajero woziły znanych i lubianych, ale to właściwie oni powozili tymi samochodami nie do zdarcia.

 

 

Zawitali Anna Powierża, Karolina Szostak, Anna Cieślak, Joanna Racewicz, Ewa Złotowska, Marek Frąckowiak i inni. Zjechały też liczne telewizje i rozgłośnie radiowe.

 

 

 

 

Organizator wyznaczył cztery próby terenowe na poligonie w Sulejówku, na terenie Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej. Była jazda przez rów z wodą w legendarnym, uszczelnionym Pajero. Był także odcinek leśny, bardziej rajdowy, oraz przejazdy przez różne przeszkody. Jazdy po schodach i pochyłościach. A na koniec należało jak najlepiej umyć pojazd, urządzeniem ciśnieniowym Karcher – by oddać go czystym następnej załodze. Bardzo fajny pomysł!

 


 

 

 


Była także precyzyjna jazda między ciasno ustawionymi tyczkami. hybrydowym Mitsubishi Outlander PHEV. Wymagała dużej precyzji i bardzo powolnej jazdy.

 

 

 

 

 

Ekipa Auto-turystyki również rywalizowała na trasie, ale w tej imprezie nie o wynik chodziło, lecz o rodzinną zabawę. Można było też spróbować swych sił na nietypowych, ciekawych rowerach, a Instytut Turystyki z Tunezji zapraszał do tego ciekawego i pięknego kraju, na imprezie częstując świeżymi, pysznymi daktylami i narodowymi łakociami.

 

 

 

 

 

Oglądaliśmy wiele ciekawych przejazdów, bardzo precyzyjnych i nikt tym razem nie pobłądził w lesie. Śmiechu było co niemiara. Te gwiazdy, które na co dzień mało interesują się motoryzacją były pod największym wrażeniem. Mocno dziękowali pomysłodawczyni imprezy, Pani Hannie Głowackiej. Ekipa sędziów i instruktorów zrobiła bardzo dobre, profesjonalne roadbooki i doskonale poprowadziła uczestników przez każdą z prób.

 

 

 

Samochody MITSUBISHI oczywiście nie zawiodły. Doskonale poradziły sobie także przy wspinaniu się na bardzo strome podjazdy. Cóż, model L 200 to jedno z najlepszych aut w najcięższy teren na świecie.

 

 

 

Tekst, film i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

 

VIP CROSS 2015 - RELACJA

AUTO-TURYSTYKA W MITSUBISHI PHEV W LUBLINIE


PÓŁWIECZE MITSUBISHI Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

 

 
Designed by vonfio.de