Home Imprezy/Events HONDA W GOODWOOD 2017
HONDA W GOODWOOD 2017 Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 11 lipca 2017 13:27

 

HONDA UCZCIŁA 25-LECIE MODELI TYPE R I FIREBLADE NA GOODWOOD FESTIVAL OF SPEED

 

W miniony weekend Honda wróciła do Goodwood, świętując 25-lecie pionierskich, sportowych modeli Type R i Fireblade. Ponadto, najbardziej zaawansowany na świecie pojazd na ogniwa wodorowe - Honda Clarity Fuel Cell - miał swój brytyjski debiut na wzgórzach Goodwood.


ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

ZOBACZ TEŻ;  NOWA HONDA NSX

 

 

25 lat historii modeli Type R i Fireblade zaprezentowane na Festiwalu Prędkości w Goodwood

Wyjątkowy podjazd modeli Type R, poprowadzony przez Matta Neala, kierowcę Brytyjskich Mistrzostw Samochodów Turystycznych

Honda Civic Type R 2017 i Clarity Fuel Cell zadebiutowały w Wielkiej Brytanii

 

Na wystawie prezentującej historię serii Type R, Honda pokazała oryginalne egzemplarze NSX Type R z 1992 roku, Integra Type R, Accord Type R i wszystkie generacje modelu Civic Type R. Prawdziwą atrakcją wśród imponującego zbioru modeli był debiutujący w Wielkiej Brytanii Civic Type R 2017, zdobywca nowego rekordu okrążenia w klasie samochodów z przednim napędem na Północnej Pętli toru Nurburgring.

Wszystkie Type R'y, świętujac 25-lecie modeli z tym emblematem, wzięły udział we wspinaczce na wzgórze, którą poprowadził Matt Neal, zwycięzca Brytyjskich Mistrzostw Samochodów Turystycznych i kierowca teamu Honda Yuasa. Podjazd na wzgórze w Goodwood składa się z 9 zakrętów i wznosi się na 1.86 km na terenie posiadłości Goodwood w Sussex (w Wielkiej Brytanii).

Zarówno Type R, jak i Fireblade są częścią wyścigowego dziedzictwa i historii Hondy, producenta samochodów inspirowanych sportem motorowym.

Stoisko Hondy odwoływało się do kultury odkrywania, poszukiwań i wyzwań, typowych dla tej marki. Zwiedzający mogli zagłębić się w historię bogatej kolekcji produktów Hondy poprzez interaktywne wyzwania.

Festiwal Prędkości w Goodwood odbywał się od czwartku 29 czerwca do niedzieli 2 lipca. 

 
Designed by vonfio.de