Home Imprezy/Events II TARGI ECO FLOTA 2017
II TARGI ECO FLOTA 2017 Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 07 października 2017 05:06

 

EKOLOGICZNIE I FLOTOWO


Po raz drugi już odbywają się w stolicy w gościnnych halach Centrum Targowo-Kongresowego przy ulicy Marsa Międzynarodowe Targi Eco Flota. Impreza jest zwiastunem przyszłości w motoryzacji. Tu króluje elektromobilność i najnowsze rozwiązania napędu gazowego w samochodach.


ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

OBEJRZYJ FILM TARGI ECO FLOTA 2017

 

Wielu światowych wytwórców zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązania aut hybrydowych i w pełni elektrycznych. Zaprezentowali się też mali wytwórcy aut elektrycznych, sportowych i terenowych oraz akcesoriów i rozwiązań dla biznesu.

 

 

Głównym wydarzeniem dnia prasowego była premiera niemal światowa awangardowego Jaguara z napędem elektrycznym I-Pace. Po zakończonych dwa tygodnie temu targach we Frankfurcie i targach w Genewie to pierwsza prezentacja na świecie. I-Pace łączy nowoczesną linię nadwozia z osiągami auta sportowego i przestronnością SUV-a. Elektryczne silniki o łącznej mocy 400 KM i 700 Nm momentu obrotowego zapewniają przyspieszenie do setki w 4 sekundy i zasięg nawet 500 km.

 

OBEJRZYJ FILM - POLSKA PREMIERA JAGUAR I-PACE

 

 

 

 


Ciekawe auta pokazały też Hyundai, Ford, Mercedes, Volkswagen, Nissan i Tesla oraz Iveco. Ten ostatni zaprezentował ciężarówkę z napędem na gaz ziemny z silnikiem o mocy 420 KM, z zasięgiem nawet 1500 km.

 

 

 

 

 

 

 

 


Tekst, filmy i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

 
Designed by vonfio.de