Home Imprezy/Events POZNAŃ MOTOR SHOW 2018 - RELACJA I
POZNAŃ MOTOR SHOW 2018 - RELACJA I Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
piątek, 06 kwietnia 2018 11:49

 

KOLEJNY INTRYGUJĄCY MOTOR SHOW

 

„Motoryzacja jutra” to hasło przewodnie tegorocznego Poznań Motor Show. Jak będzie wyglądać motoryzacja jutra? Wydaje się nam, iż mniej więcej wiemy wszyscy. Wodór, hybrydy, auta elektryczne, autonomiczne samochody. Na poznańskim Motor Show zobaczyliśmy przedsmak tego, co nastąpi już wkrótce.

 

POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

OBEJRZYJ FILM  -  POZNAŃ MOTOR SHOW 2018 - I

 

 

Ponad 470 wystawców, 60 polskich premier – po raz pierwszy w kraju pokazywanych modeli. Rodzą się pytania czy Polska jest gotowa na elektromobilność? W którą stronę pójdzie rozwój pojazdów elektrycznych w Polsce? Jakie są plany na przyszłość.

 

OBEJRZYJ FILM  -  POZNAŃ MOTOR SHOW 2018 - II

 

 

 

 

 

 

Było kilka spektakularnych premier. Europejska premiera Volkswagena Touareg. Najszybsze auta na wystawie – nowy Porsche 911 GT 2 RS oraz Mercedes-Benz AMG Project One. Był też najszybszy w historii Seat Cupra, który wkrótce będzie dostępny w salonach.

 

OBEJRZYJ FILM  - POZNAŃ MOTOR SHOW 2018 - III

 

 

 

 

OBEJRZYJ FILM  - MITSUBISHI - PREMIERA na POZNAŃ MOTOR SHOW 2018

 

 

Tylne lampy świecą w formie brytyjskiej flagi. Wspaniały pomysł MINI!

 

 

 

SEAT tworzy odrębną markę CUPRA - tu wyścigowe auto nowej marki.

 

 

MAZDA zaprezentowała model 6 w pięknej wersji kombi.

 

Na stoisku SUZUKI były ciekawe propozycje zarówno motocykli jak i samochodów.

 

 

OBEJRZYJ FILM  -  SKODA - PREMIERY na POZNAŃ MOTOR SHOW 2018

 

 

HONDA zaprezentowała nie tylko motocykle i niemal wyczynowy model TYPE R, ale też auto z napędem elektrycznym zasilane wodorem CLARITY.

 

 

 

Red. GRZEGORZ TRACZEWSKIAUTO PLUS RADIO i TV o Poznań Motor Show 2018; „Dzień prasowy Poznań Motor Show to dla mnie jeden z pracowitszych dni w roku. W tym roku pewnym ułatwieniem dla dziennikarzy i fotoreporterów było podobne jak w latach ubiegłych usytuowanie stoisk. Niewątpliwym plusem tych targów jest możliwość zapoznania się z wieloma nowościami rynkowymi w kilka tygodni po Salonie Genewskim. Niemniej ważne sa także rozmowy z przedstawicielami producentów i importerów pojazdów, a także ze zwykłymi miłośnikami motoryzacji. Najciekawszy pojazd targów? Alpine (Renault)ot tak stojące na terenie targów. Najważniejsza (moim zdaniem) premiera – Cupra Ateca. Największe zaskoczenie – nowe UAZ-y. Tegoroczny salon w Poznaniu jest osnową do snucia nowych tematów i nowych wątków w naszych audycjach. Warto było tam pojechać.

 


 

Red. Grzegorz Traczewski z AUTO PLUS RADIO i TV zrealizował dla rozgłośni radiowych i telewizji wywiady z przedstawicielami importerów niemal wszystkich marek. Tu wywiad na stoisku CITROENA.

 

TEKST, zdjęcia i filmy; Mirosław Wdzięczkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de