Home Imprezy/Events AUTO NOSTALGIA 2018
AUTO NOSTALGIA 2018 Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
środa, 11 kwietnia 2018 11:30

 

 

ÓSMA EDYCJA AUTO NOSTALGII


Auto Nostalgia Targi Pojazdów Zabytkowych odbędą się w Warszawie w dniach 14-15 kwietnia w prestiżowej lokalizacji na PGE NARODOWYM. Samochody marzeń i te, które wspominamy z rozrzewnieniem - wszystkie spotkacie w sobotę i niedzielę.

 

POLUB NAS TEŻ NA FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  AUTO NOSTALGIA 2017 - RELACJA

 

 

Będzie to już ósma edycja tego wydarzenia. Z tej okazji organizatorzy przygotują wiele imponujących stoisk wystawowych, na których miłośnicy klasyków będą mieli okazję znaleźć coś dla siebie. Publiczność podczas tej edycji będzie mogła obejrzeć świetnie zachowane klasyki i youngtimery, a nawet nabyć takie auto lub odnaleźć części niezbędne do odbudowy danego pojazdu.

 

 

Wyjątkowego klimatu temu wydarzeniu nadaje fakt zaangażowania nie tylko stowarzyszeń i klubów działających na rzecz zabytkowej motoryzacji, ale przede wszystkim obecność indywidualnych użytkowników wraz ze starannie odrestaurowanymi przez nich eksponatami. Podczas targów zobaczyć będzie można kultowe już dziś pojazdy wielu znanych marek w różnym stopniu zachowania, wyjątkowe kolekcje samochodów z epoki PRL-u - zarówno krajowych, jak i zagranicznych producentów. Ekspozycje ubarwią legendy polskiego i zagranicznego sportu motorowego z dawnych lat. Nie zabraknie także amerykańskich krążowników szos, pojazdów z wyjątkową historią oraz przedmiotów związanych z daną epoką motoryzacji. Auto Nostalgia to prawdziwy wehikuł czasu, który przeniesie Was w przeszłość i odsłoni przed Wami to, co w dawnej motoryzacji najpiękniejsze.

 

 

Wkrótce relacja na www.auto-turystyka.pl oraz w audycjach AUTO PLUS RADIO i TV

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ;

 

AUTO-TURYSTYKA W GRUZJI

 

AUTO-TURYSTYKA W ARMENII

 

AUTO-TURYSTYKA W CALIFORNII - AUTA KLASYCZNE

 

AUKCJA POJAZDÓW ZABYTKOWYCH W ROZALINIE

  

 

 
Designed by vonfio.de