Home Imprezy/Events XII VIP CROSS 2019
XII VIP CROSS 2019 Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 06 lipca 2019 17:56

 

GWIAZDY W KUKLÓWCE

 

 

Kolejna edycja, już XII VIP CROSS tym razem odbyła się nieopodal Radziejowic, w pięknej scenerii mazowieckich lasów na off-roadowym torze przeszkód. Cel imprezy to promocja bezpiecznej jazdy i sportu motorowego. W tym roku także promowano i prezentowano - przy pomocy gwiazd i dzięki firmie Cybex - przewożenie dzieci w bezpiecznych fotelikach.

 

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz   YOUTUBE

 

 

 

 

 

Profesjonalnie przygotowane do off-roadu auta terenowe zapewnili pasjonaci „cztery na cztery” z Wranglery.pl. Całą imprezę jak zwykle doskonale przygotował zespół z HG Film pod kierunkiem Hanny Głowackiej.


 

 

 

 

Tym razem ujrzeliśmy wielu znanych i lubianych, Edyta Herbuś, Barbara Kurdej-Szatan, Karol Strassburger, Robert El Gendy, Tomasz Oświeciński i wielu innych znanych z dużego i małego ekranu, oraz dziennikarzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tor off-roadowy był wymagający. Wiele przeszkód, stromych podjazdów i zjazdów, błoto i basen z wodą, kamienie i piach. Załogi gwiazd i dziennikarzy były instruowane jak bezpiecznie pokonywać przeszkody przez instruktorów. Było moc zabawy i wrażeń. Dzieci także znalazły wiele atrakcji dla siebie. Najlepsze jednak były ciasta i drożdżówki pani Zosi z firmy Mora – Docieplenia. Tohobby pani Zosi, ale jakże atrakcyjne dla spożywających fanów łakoci. Auto-Turystyka.pl także wystawiła załogę, która dzielnie walcząc zajęła miejsce tuż za podium.

 

 

 

 

 

 

Wygrała załoga Edyta Herbuś i Tomasz Oświeciński przed starym wyjadaczem off-roadowych tras Karolem Strassburgerem. Bardzo miła atmosfera i moc wrażeń, dobra zabawa i doskonała organizacja. Taki był kolejny VIP CROSS. Za rok już następny.

 

 

 


 

 

Tekst; Mirosław Wdzięczkowski

Zdjęcia; Adam Janczur

 

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de