Home Imprezy/Events III Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji
III Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 17 sierpnia 2011 11:48

 

 

Zapraszamy na III Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji, który odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie na terenie Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie.

 

 

 

 

 

Zlot Gwiaździsty jest cykliczną imprezą, której celem jest integracja posiadaczy zabytkowych samochodów i motocykli, na co dzień skupionych w klubach i stowarzyszeniach poświęconych danej marce, modelowi lub krajowi ich pochodzenia. Opisując historię danych modeli Organizatorzy zaprezentują perły motoryzacji podkreślając osiągnięcia klubów, w szeregach których mają przyjemność się znajdować. Na imprezę są zaproszeni wszyscy posiadacze zabytkowych pojazdów zarówno z kraju jak i z zagranicy. W ubiegłym roku ponad 200 pojazdów wzięło udział w zlocie. Zainteresowanie tegoroczną edycją jest równie ogromne. Zlot ten będzie nie tylko spotkaniem towarzyskim kolekcjonerów, wraz z publicznością będą uczestniczyć w zabawach sportowych, konkursach oraz innych atrakcjach przewidzianych przez organizatorów.

 

 

 

Każdego roku organizatorzy starają się przybliżyć uczestnikom w szczególny sposób motoryzację z wybranego kraju. Sierpniowa impreza dedykowana jest motoryzacji i kulturze niemieckiej. Będziemy więc mogli podziwiać wyjątkową kolekcję zarówno zabytkowych jak i unikatowych pojazdów pochodzących zza naszej zachodniej granicy. Na zlot zaproszeni są także posiadacze zabytkowych pojazdów wyprodukowanych w innych krajach. W trakcie pikniku nie zabraknie atrakcji dla zwiedzających, ciekawych wystawców oraz stoisk kulinarnych.

 

 

 

Szczegółowy program imprezy oraz wszelkie informacje zostały umieszczone na stronie zlotu: www.zlotgwiazdzisty.pl

 

Auto-turystyka.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia

 

 
Designed by vonfio.de