Home Imprezy/Events Zlot Miłośników Włoskiej Motoryzacji Forzaitalia 2011
Zlot Miłośników Włoskiej Motoryzacji Forzaitalia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Idzikowski   
środa, 31 sierpnia 2011 14:14

 

Klub Miłośników Włoskiej Motoryzacji ForzaItalia.pl organizuje zlot pasjonatów myśli technicznej, designu, kultury ismaków rodem ze słonecznej Italii. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 10 – 11 września 2011 w Pałacu w Oborach (podwarszawski Konstancin-Jeziorna).

 


Niespełna dwa tygodnie pozostały do największego od lat spotkania miłośników szeroko pojętej włoskiej motoryzacji w Polsce. Lista zapisanych uczestników rośnie każdego dnia. Na imprezie nie zabraknie pojazdów klasycznych i współczesnych, w tym także pojazdów w wersjach unikalnych i rzadko spotykanych na naszych drogach.


Do współpracy udało się zaprosić firmy takie jak Fiat Auto Poland, Ducati, Alitalia, Carserwis, Valvoline, Il Ponte, Dr Kava i wiele innych, dzięki czemu na uczestników i odwiedzających czeka moc atrakcji. Do dyspozycji gości zlotu dostępne będą najnowsze testowe samochody i motocykle. W programie zlotu przewidziane są m.in. liczne wykłady i prelekcje, pokaz najciekawszych pojazdów, wytworna kolacja - oczywiście w stylu południowym. Wszystko to odbędzie się w słonecznym, radosnym, włoskim nastroju. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, dzięki czemu wydarzenie to będzie miało bardzo rodzinny charakter.

 

 


Organizatorzy zadbali też o stosowną oprawę imprezy - we współpracy z włoskim dziennikarzem muzycznym przygotowali oprawę muzyczną spotkania oraz pokazy filmowe. Zlot odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna, pana Kazimierza Jańczuka. Gospodarze Pałacu w Oborach zapewnią smaczną włoską kuchnię, którą będzie dostępna zarówno dla uczestników, jaki odwiedzających przez dwa dni trwania zlotu.


Najważniejszą atrakcją będzie jednak możliwość spotkania i miłego spędzenia czasu z innymi pasjonatami, bo największą wartością klubu ForzaItalia.pl są ludzie.

 

Zachęcamy do zaplanowania wrześniowego weekendu już dziś! Auto-turystyka.pl objęła patronatem tę nietuzinkową imprezę!

 

 

Oficjalna strona zlotu:  2011.forzaitalia.pl

 

Zobacz także:

 

III Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji

XVII Zlot MB/8 Club Poland w Nidzicy

 
Designed by vonfio.de