Home Inne/Others Neptun Club w Giżycku
Neptun Club w Giżycku PDF Drukuj Email
środa, 18 sierpnia 2010 22:32

 

 

 

 

NEPTUN CLUB w Giżycku

 

 

Neptun Club nad jeziorem Kisajno to jednocześnie eleganckie apartamenty, doskonała restauracja, małe pole biwakowe i strzeżony parking oraz w pełni wyposażona przystań jachtowa z obsługą bosmana i sanitariatami.
 


 

Miejsce jest bardzo ciche i urocze – spędzając tam weekend zapomnieliśmy o problemach dnia codziennego.

Widać, że kto tam raz przyjedzie – zostanie stałym klientem i będzie tam trzymał swoją łódkę czy skuter wodny w marinie oraz zostawi je na zimowanie.


 

Dla nas największą atrakcją było wynajęcie szybkiej motorówki, oczywiście ze sternikiem którym był akurat właściciel obiektu Pan Paweł Mazine, który dba o domową atmosferę w ośrodku.

Specjalnością kuchni są naleśniki na śniadanie i ryby na obiad, radzę uważać na ciasta własnego wypieku – uzależniają i łatwo sie skusić i zabrać dodatkową porcje do domu.
Neptun Club w Giżycku to także doskonała baza do zwiedzania – Twierdza Boyen i Wieża Ciśnień z tarasem widokowym w Giżycku, bunkry w Mamerkach czy Gierłoży czy też wycieczek rowerowych lub kajakowych.

 

 

Adres:

Al. Wojska Polskiego 35

11-500 Giżycko

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 87 428 31 02

t. 602 12 04 12

 

www.neptunclub.pl

 

 

 

 
Designed by vonfio.de