Home Inne/Others RAINBOW TOURS POLECA
RAINBOW TOURS POLECA Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 września 2015 11:35

 

DOPASOWANE PODRÓŻE

To, w jaki sposób spędzamy wakacje, wiele mówi o naszym charakterze i usposobieniu. Podróż autostopem przez Europę, wakacje w pięciogwiazdkowym kurorcie, a może długie górskie wędrówki? Powiedz, jak podróżujesz, a my powiemy, kim jesteś.

Jedni nie wyobrażają sobie samodzielnego organizowania wypoczynku: niepewność i spore ryzyko wystąpienia komplikacji, spędzają sen z powiek.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE;   EUROPEJSKIE STOLICE OKIEM KIEROWCY

 

Dla innych mordęgą jest dwutygodniowy pobyt w zamkniętym hotelu i monotonnie spędzany czas: jedzenie, basen, plaża. Co sprawia, że pociągają nas inne formy aktywności wakacyjnej? Wbrew pozorom sposób spędzania urlopu rzadko jest efektem przypadku. Ludzie podświadomie wybierają to, co sprawia im największą przyjemność i co pasuje do usposobienia.

 

 

Niepoprawny optymista


Jeśli planując urlop, udajesz się do biura podróży, które oferuje egzotyczne wakacje, np. Rainbow Tours, i impulsywnie wykupujesz urlop last minute na Majorce, Ibizie czy innej wyspie, oznacza, że lubisz ryzyko i na co dzień jesteś niepoprawnym optymistą. Spontanicznie podejmowane decyzje, często pod wpływem chwili, pokazują, że jesteś pozytywnie zakręconą osobą, która lubi otaczać się ludzi. Zarażasz innych swoim pogodnym usposobieniem, ludzie chętnie cię słuchają i czerpią radość z przybywania w twoim towarzystwie. Wybór przypadkowych, ale zorganizowanych wakacji świadczy o tym, że nie lubisz przejmować się szczegółami, cenisz komfort i dobrą zabawę. W życiu postępujesz zgodnie z dewizą: nieważne gdzie, ważne z kim i jak.

 

Porządek musi być


Innymi cechami charakteryzują się osoby, które przed wyborem destynacji, miejsca i hotelu przeprowadzają niemalże dochodzenie. Jeżeli sprawdzasz statystyki, opinie, czytasz fora i rankingi, a każdą wypowiedź dogłębnie analizujesz, to jesteś typem wakacyjnego realisty. Twój urlop to zawsze przemyślana i dobra decyzja - nie pozostawiasz nic przypadkowi. Twardo stąpasz po ziemi, nie lubisz być zaskakiwany, cenisz porządek i przewidywalność. Zawsze postępujesz zgodnie z wcześniej przyjętym planem. Jeśli zwiedzasz, to z mapą, jeśli chodzi do restauracji, to wybierasz te polecane. Minimalizowanie ryzyka to twoja specjalność. W życiu codziennym jesteś osobą odpowiedzialną, na którą zawsze można liczyć.

 

W nieznane na koniec świata

Ostatni typ wakacyjny to nieszkodliwy szaleniec. Urlop autostopem po Europie, koczowanie na lotnisku w Berlinie w oczekiwaniu na super promocję, a może wycieczka w nieznane, w góry, lasy i pod namioty. Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Nie interesują cię nudne rozwiązania, jesteś wulkanem energii, kipisz kreatywnymi pomysłami i nie sposób się z tobą nudzić. Uważasz, że w życiu nie ma sytuacji bez wyjścia. Na swoim koncie masz mandaty za spanie na plaży, skonfiskowane bagaże na lotnisku oraz przyjaciół w każdym, europejskim mieście. Doskonale orientujesz się w couchsurfingu. Wiesz jak podróżować tanio i niestandardowo. Jesteś osobą odważną i niesamowicie pewną siebie. Masz duże poczucie własnej wartości i nie przejmujesz się opiniami innych. Cenisz beztroskę i wolność. Twoje życie to jedna, wielka przygoda.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

AUTEM PRZEZ ŚWIAT

 

 
Designed by vonfio.de