Home Inne/Others IX ZLOT PLEJAD SUBARU
IX ZLOT PLEJAD SUBARU Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
czwartek, 10 maja 2012 16:27

IX edycja ZLOT PLEJAD SUBARU - GENTLEMANI w szybkich autach.

ZAPOWIEDŹ – ZAPROSZENIE

 

Poszperaliśmy na stronach internetowych i znaleźliśmy ciekawą informację.
Zmienianie jej, jest antyplagiatem, ale niewykorzystanie kompletnym brakiem szacunku. Wybór należy do Was.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Relacja z VIII edycji ZLOTU PLEJAD

 

 

Marka SUBARU rzadka, rozwijająca swoją grupę użytkowników, ale już jednak znana organizuje ZLOT PLEJAD.

My zawsze twierdziliśmy, iż to marka dla GENTLEMANÓW, ale z temperamentem.

 

Tegoroczna IX edycja będzie już kolejną odsłoną imprezy, przeznaczonej dla miłośników marki Subaru, odbywającej się, co roku w innym regionie naszego kraju (VIII edycja gościła na stronach Auto-Turystyki.pl). Tym razem konwój aut japońskiej marki uda się do województwa łódzkiego. Bazą imprezy będzie malowniczo położony nad jeziorem Hotel Wodnik w miejscowości Słok koło Bełchatowa, nieopodal, którego znajduje się największe w Polsce zagłębie paliwowo-energetyczne (i limitotwórcze dla CO2, z priorytetem testów w dziedzinie CCS, co nie wszyscy wiedzą), w skład, którego wchodzą kopalnia węgla brunatnego Bełchatów oraz elektrownia Bełchatów.
Trasy Zlotu Plejad obejmą między innymi Łódź, siedzibę władz województwa, której historia sięga XIV wieku. Miasto, trzecie w naszym kraju pod względem liczby ludności, jest zarówno ośrodkiem przemysłowym, jak i kulturalnym. Słynie także z zabytkowej architektury, zarówno sakralnej, rezydencjonalnej czy przemysłowej. Zresztą to rok 2012, więc będzie się działo!


Szykują kilka tras podczas dziewiątej edycji Zlotu Plejad a w tym:
- ”Turystyczna – Szosowa” to dokładnie ten sam charakter trasy, który w latach ubiegłych krył się pod nazwą „Turystyczna”. Rodzinny weekend, zwiedzanie, widoki, gry, zabawy oraz odrobina emocji to chyba najlepiej opisujące tę trasę słowa.
- ”Turystyczna – Terenowa” to zupełna nowość przygotowana, aby jak najlepiej odkryć możliwości samochodów takich jak Outback, czy wchodzący właśnie na rynek model XV. Połączenie elementów trasy turystycznej oraz terenowej, które dostarczy zupełnie nowych emocji.
- ”Terenowa” – Forester, offroad, błoto, piasek, adrenalina. Nic dodać, nic ująć.
- ”Szosowa” – na tej trasie główną rolę grać będą sekundy, a w zasadzie jak najmniejsza ich ilość na stoperze sędziego po przejechaniu próby. Jednak nie zapominamy o ”Włączeniu myślenia”.
Celem nie będzie wyłącznie turystyka oraz zwiedzanie kolejnych regionów Polski, ale tradycyjnie także wiele sportowych wrażeń, jakie będzie można poznać podczas rywalizacji w duchu fair play.


Jak będzie zobaczymy 7 czerwca 2012 roku, a szczegóły poznamy na IX edycji – ZLOCIE PLEJAD 2012. Zacznijmy od Hotelu WODNIK, Słok, od 10:00 otwierają Biuro Zlotu.

Oczywiście uczestnictwo w imprezie wiąże się z posiadaniem na niej samochodu marki SUBARU. Auto-turystyka objęła patronatem Zlot Plejad i przekaże pełną relację. Pełna relacja również w miesięczniku GENTLEMAN.

 

Tekst na podstawie internetu: Adam Władysław Jankowski
Zdjęcia: SUBARU Import Polska

 

Zobacz też:
SUBARU Road SHOW
Relacja z VIII edycji ZLOTU PLEJAD

Przypomnienie o ZLOCIE

 
Designed by vonfio.de