Honda
HONDA CB600F HORNET Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
środa, 01 czerwca 2011 06:28

 

 

 

Zadziorny szerszeń.

 

Wprowadzenie nowego modelu motocykla zawsze wiąże się z dużym ryzykiem: czy sprosta wymaganiom, czy trafi w gusta użytkowników, czy będzie się dobrze sprzedawał. W historii motoryzacji wiele jest przykładów porażek i zapomnianych modeli, o których wszyscy dawno już zapomnieli. Gdy trzynaście lat temu Honda wypuszczała w świat swojego pierwszego Szerszenia nikt nie wiedział czy będzie rynkowym hitem, czy podzieli los zapomnianych. Po latach trzeba przyznać: był i jest hitem. Duże znaczenie w tym miały liczne modyfikacje, czasami z roku na rok jedynie kosmetycznych, ale ciągle utrzymujące motocykl w czołówce designu i nowinek technicznych.

 

Więcej…
 
HONDA CBR 250R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
środa, 01 czerwca 2011 06:11

 

 

Miejski ścigacz

 

Takiego motocykla jeszcze nie było. Długo szukałem w źródłach by odnaleźć CBR`tę o tej pojemności. Podobno była produkowana dwieściesięćdziesiątka wyłącznie na rynek japoński, poza nią dostępna tylko z prywatnego importu. To zadziwiające, że dopiero teraz powstał ten pojazd, wyraźnie brakowało go w ofercie Hondy. Gdy w zimie przeczytałem o nim po raz pierwszy w informacji prasowej firmy zamarzyła mi się jazda testowa i relacja z nie na naszych łamach.

 

Więcej…
 
Hondy na 2011 PDF Drukuj Email
czwartek, 10 marca 2011 23:42 

Pory roku w klimacie umiarkowanym (choć marzył by mi się śródziemnomorski) wyznaczają nie tylko rytm sezonu wyścigów motocyklowych, ale także premier nowych lub modernizowanych modeli motocykli. Tegoroczna oferta Hondy obejmuje zarówno premiery jak i modernizacje już produkowanych modeli.

 

Więcej…
 
Gold Wing 2012 PDF Drukuj Email
czwartek, 03 marca 2011 22:54

 Więcej…
 
Miejski Prowokator PDF Drukuj Email
niedziela, 12 września 2010 00:33

 


Wśród bogatej palety skuterów oferowanych przez Hondę w 2010 roku na szczególną uwagę zasługuje rodzina SH. Wysokie, z dużymi kołami, pozycja wyprostowana jak u Królowej na audiencji, typowy miejskie skuter. Występują w trzech odmianach silnikowych, 125, 150 i 300, każdy z wtryskowym układem zasilania. W piękny wrześniowy ranek miałem okazję rozpocząć krótką przygodę z największym SH`aczem.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Designed by vonfio.de