Suzuki
Dziewczyna na Suzuki PDF Drukuj Email
wtorek, 08 marca 2011 14:23

 

Piękna i Suzuki :]

Więcej…
 
(nie)Limitowana Elegancja PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 października 2010 12:04

 Suzuki znane jest z tego, że jak coś zaczyna robić, to na jednym nie poprzestaje. Intruzów jest sześciu, V-Stromy były trzy, a Burgmany cztery, a obecnie trzy. Na progu jesieni mieliśmy okazję środkowego co do wielkość, o 400 centymetrowym silniku, białego, metalizowanego Burgmana w limitowanej wersji. Kolor może nie męski, ale pasuje do białej koszuli pod garnitur. Wymiary skutera niemałe, nawet dla wysokich mężczyzn, ale nisko osadzone, wąskie z przodu, wygodne siedzisko umożliwia kierowanie niskiej amazonce. Nawet spora masa, dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości nie przeraża drobnej amazonki.

 

Więcej…
 
M jak Modny Mały Intruz PDF Drukuj Email
środa, 08 września 2010 21:08Rodzina Intruderów występuje w dwóch wersjach: C jak Custom, Clasyczną, żeby nie powiedzieć Conserwatywną oraz M jak... no właśnie, chyba Modern, bo stylizacja jest bardzo nowoczesna i co tu dużo mówić, bardzo ładna. Najmniejszy z mich to osiemsetka, która dodatkowo w wersji M sprzedawana jest w specjalnej odmianie Summer Excursion 2010, wyposażonej standardowo w kilka turystycznych dodatków. Takiego właśnie Intruza mieliśmy okazję ostatnio objeździć.

 

Więcej…
 
Letnia szkoła SUZUKI PDF Drukuj Email
wtorek, 17 sierpnia 2010 23:32


Kolejny rok dzięki współpracy SUZUKI Motor Poland z Shell ADVANCED i Towarzystwem Ubezpieczeń UNIQUA organizowany jest cykl szkoleń doskonalących technikę jazdy na motocyklu. W kilkudziesięciu miejscach w Polsce w każdą letnią sobotę i niedzielę odbywają się całodniowe zajęcia, dzięki którym można poznać i przetrenowań przydatne w codziennej jeździe techniki i elementy motocyklowego rzemiosła. Sierpniowa, mazowiecka edycja szkoły odbyła się w świąteczną niedzielę 15 sierpnia w budynkach i na drogach kołowania dawnego lotniska wojskowego w Modlinie. Czternastkę kursantów przywitał piękny i jak miało się potem okazać nawet zbyt słoneczny dzień oraz prowadzący kurs Janusz – instruktor jazdy motocyklowej i Andrzej - zawodnik wyścigów motocyklowych.

 

Poprawiony: środa, 18 sierpnia 2010 00:36
Więcej…
 
Średnio Większy Intruz PDF Drukuj Email
środa, 04 sierpnia 2010 18:58

 Wśród chopper`ów oferowanych przez firmę Suzuki model M1500 Intruder jest nietypowy. O ile Duży Intruz (1800) i Mały Intruz (800) mają wersję zarówno M jak i klasyczną C, to Średnio Większy Intruz występuje wyłącznie w wersji M, czyli nowoczesnego w linii cruiser`a. Dodatkowo, testowany egzemplarz był wyposażony w akcesoryjną, turystyczną szybę podkreślającą stylistykę, która nawet umiarkowanemu miłośnikowi chopper`ów musi się podobać. Bardzo nowatorski kształt lampy obudowanej w mikroowiewkę kryjącą prędkościomierz z niewielkim, acz czytelnym nawet w pełnym słońcu, wyświetlaczem, zawierającym także wskaźnik poziomu paliwa. Bardzo szeroki bak znakomicie wkomponowano w linie motocykla. Dużo chromu, ale bez zbędnych ozdobników, potężne tylne koło napędzane wałem Kardana, przedni widelec up-side down, podwójna, tarcza pływająca z przodu i identyczna pojedyncza z tyłu, aluminiowe, odlewane felgi skomponowane ze sobą przez zdolnego designer`a tworzą niesamowitą całość. Do tego słuszna masa, która widać (prawie 330 kg) , choć zarówno przy manewrowaniu, jak i w jeździe zupełnie tego nie czuć, głównie dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości.

 

Poprawiony: środa, 04 sierpnia 2010 21:03
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Designed by vonfio.de