Home NEWSy FLEET MARKET 2014
FLEET MARKET 2014 Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 18 listopada 2014 23:36

 

Szósty raz flotowo

 

Już po raz szósty spotkali się przedstawiciele firm mających większe lub mniejsze floty samochodowe z przedstawicielami importerów samochodów, producentami akcesoriów, dystrybutorami części zamiennych i innymi firmami związanymi z motoryzacyjnym rynkiem. Jak to w takich razach bywa pojawili się też dziennikarze, a wśród nich my i Auto Plus Radio.

ZOBACZ FILM Z FLEET MARKET 2014.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;   FLEET DERBY 2014

 

W hali Expo XXI w Warszawie niewątpliwie największą atrakcją były ogólnopolskie premiery nowych modeli bardzo często przydatnych jako pojazdy służbowe. Były te mniejsze segmentu B, Hyundai i20 i Skoda Fabia, był uterenowiony Seat Leon, elegancki Peugeot 508, odmłodzony VW Passat. Także mała zwinna Corsa spod znaku Opla, dwaj bracia Ford – Focus i Mondeo. Od towarzystwa ewidentnie wyróżniał się Jeep Renegade, kuzyni Vivaro i Trafic, oraz malutki, leciutki Renault Twingo i Mercedesy. Były także auta jakby nie bardzo flotowe. Duża limuzyna Hyundai Genesis, Sportowy Lexus RCF, czy BMW i8, a także piękna Alfa Romeo 4C. 

Dyskutanci mieli szansę spotkania w swoim gronie, gdzie toczyli dysputy dochodząc do bardzo zaskakujących wniosków, które za drobne trzy miesiące mogą już być nieaktualne. Tłok zwiedzających profesjonalistów i dziennikarzy świadczy o dużym zainteresowaniu imprezą. Czekamy na następną.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst; Grzegorz Traczewski i Mirosław Wdzięczkowski

Film i Zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 
Designed by vonfio.de