Home NEWSy NOWY PROJEKT HYUNDAI-a
NOWY PROJEKT HYUNDAI-a Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 10 stycznia 2016 08:00


HYUNDAI zaprezentował pierwsze szkice modelu IONIQ

 

Pierwsze szkice zasilanego alternatywnie modelu odzwierciedlają jego innowacyjność

Układ napędowy: hybrydowy, hybrydowy plug-in i elektryczny dostępny w jednym rodzaju nadwozia

Elegancki i prosty design wpływa na zmniejszenie oporu aerodynamicznego

 

PRZECZYTAJ TEŻ;   HYUNDAI GRAND SANTA FE - PREMIERA

 

Hyundai zaprezentował szkice nowego modelu IONIQ, jeszcze przed rozpoczęciem jego oficjalnej sprzedaży na rynku koreańskim, w styczniu tego roku. IONIQ będzie pierwszym na świecie samochodem, w którym jedno nadwozie oferowane jest z trzema różnymi rodzajami jednostek napędowych do wyboru.

 

Widoczny na szkicach design elementów wnętrza oraz samej bryły auta odzwierciedla nowoczesność marki i jej dążenie do stania się liderem na globalnym rynku samochodów przyjaznych środowisku.

Samochód zbudowany na całkowicie nowo zaprojektowanej płycie będzie dostępny z trzema wydajnymi jednostkami napędowymi o ultra niskiej emisji spalin: elektryczną, hybrydową lub hybrydową plug-in.

 

IONIQ Łączy w sobie takie elementy, jak: wydajność paliwowa, satysfakcja z jazdy oraz atrakcyjny design, oferując tym samym unikalny zestaw cech niedostępny do tej pory w samochodzie hybrydowym.

 


 

Nowoczesna stylistyka coupe oraz efektowne detale projektu doskonale podkreślają ekologiczny charakter modelu. Proste linie i opływowa sylwetka minimalizują opór powietrza, a przedni grill zachował charakterystyczny dla marki Hyundai heksagonalny kształt.

 

Futurystyczne i uporządkowane wnętrze auta utrzymuje przyjemną w odbiorze atmosferę. Ergonomię wnętrza podkreśla zaprojektowany w przejrzysty i logiczny sposób centralny panel deski rozdzielczej, a stylowe elementy wykończenia wykonano z ekologicznych materiałów.
HYUNDAI IONIQ zostanie po raz pierwszy pokazany w Europie podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, w marcu 2016 roku.


ZOBACZ RÓWNIEŻ;

WEEKEND Z ELANTRĄ

AUTO-TURYSTYKA W CIECHOCINKU

 

 
Designed by vonfio.de