Home NEWSy ROLLS ROYCE W ZIMIE
ROLLS ROYCE W ZIMIE Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 04 lutego 2017 06:03

 

ROLLS ROYCE W ST.MORITZ I COURCHEVEL

Podstawą sukcesu niezwykłego odrodzenia marki The House of Rolls-Royce jest pełne zrozumienie stylu życia najbardziej wymagających klientów na świecie. Z tego względu firma z przyjemnością zaznacza swoją obecność w tych miejscach, gdzie atmosfera glamour sprzyja spotkaniom towarzyskim i to niezależnie od pory roku.


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK oraz YOUTUBE

 

PRZECZYTAJ TEŻ; OPOWIEŚĆ O ROLLS ROYCE

 

 

Przywołując atmosferę ostatnich letnich destynacji, m.in. Porto Cervo, Ibizy oraz francuskiej Riviery, Rolls-Royce Motor Cars zapewni porcję prawdziwego luksusu w uznanych kurortach wypoczynku i rozrywki dla najbogatszych oraz najbardziej wpływowych osób  - Courchevel i St. Moritz w Alpach.

“Nasi klienci to nieduża, ale niezwykła grupa najbardziej wpływowych oraz wymagających mężczyzn i kobiet. Osoby te szukają tego, co najlepsze w najpiękniejszych i najbardziej czarujących zakątkach świata. Zatem delikatna obecność Rolls-Royce’a, najbardziej podziwianej luksusowej marki, jest tam całkowicie na miejscu. Chodzi o to, aby Rolls-Royce był w stałym zasięgu zarówno dla właścicieli jak i tych, którzy chcieliby dowiedzieć się o marce więcej,” mówi James Crichton, Regional Director, Rolls-Royce Motor Cars.

 


Courchevel:

Podczas najważniejszych tygodni sezonu narciarskiego w Europie (28 stycznia - 17 lutego),
Rolls-Royce organizuje bazę dla wyjątkowej kolekcji pięknych samochodów w wersji Bespoke w obrębie hotelu La Lana w Courchevel. Klienci są zapraszani na przejażdżkę w roli kierowcy lub pasażerów, by w ten niezwykły sposób zakończyć dzień wrażeń narciarskich. Obecni na miejscu pracownicy recepcji Rolls-Royce’a dbają o to, by było to doświadczenie jak najbardziej wygodne dla gości. Marka zapewnia również szoferów, by w najlepszym dla klientów momencie być w wybranym przez nich miejscu.

Kolekcja samochodów obejmuje model Dawn, najbardziej towarzyski kabriolet ze wszystkich innych na świecie. Po zapewnieniu w kabinie komfortu oraz temperatury, klienci są zachęcani do opuszczenia dachu, by w wielkim stylu podziwiać panoramę Alp. Modele Wraith, Ghost oraz Black Badge także są na miejscu dla tych, którzy chcą trawersować piękne alpejskie drogi prowadząc samodzielnie oraz tych, którzy chcą być wożeni przez szofera.

St Moritz:

St. Moritz - miejsce najważniejszych wydarzeń towarzystkich w sezonie zimowym – łączy świetne warunki narciarskie z bardzo ekskluzywną i kosmpolityczną atmosferą.

Rezydencja Rolls-Royce’a potrwa tam od 27 stycznia do 28 lutego w legendarnym hotelu Badrutt’s Palace. Podobnie, jak w letnim studiu Rolls-Royce (Summer Studio) w Porto Cervo, elegancko urządzona przestrzeń pełni rolę punktu spotkań oraz idealnego miejsca rozpoczęcia alpejskiej przejażdżki modelami Ghost, Wraith, Dawn lub Black Badge.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

 

AUTO-TURYSTYKA W CALIFORNII

 

AUTO-TURYSTYKA W CALIFORNII II

 

MOTORSPORT WEEKEND W LAGUNA SECA

 
Designed by vonfio.de