Home NEWSy II ZLOT MITSUBISHI - ZAPROSZENIE
II ZLOT MITSUBISHI - ZAPROSZENIE Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 27 kwietnia 2017 06:29

 

II ZLOT MITSUBISHI  - ZAPOWIEDŹ

Już za około cztery tygodnie odbędzie się drugi zlot miłośników niezwykle zasłużonej dla motoryzacji japońskiej marki MITSUBISHI. W dniach  26-28 maja w Zawierciu w atrakcyjnym hotelu Villa Verde spotkają się użytkownicy samochodów tej marki. Impreza będzie poznawczo-rodzinna.


Zapisy i więcej informacji na www.zlotmitsubishi.pl


Tegoroczny zlot odbywa się w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego auta Mitsubishi i będzie okazją do świętowania tej daty. Poza tym cele imprezy to przybliżenie uczestnikom japońskiej kultury i korzeni marki oraz promowanie turystyki i integracji. Nie może zabraknąć oczywiście rywalizacji i zabawy. Wielką atrakcją będzie piknik japoński i miasteczko 4x4.Bogaty w atrakcje program zlotu daje możliwość uczestnikom wyboru jednej z czterech tras; sportowa, turystyczna, terenowo-turystyczna i terenowa. Dla każdego coś w czym czuje się najlepiej i jakim do tego dysponuje autem ale tylko z trzema diamentami. Więcej o zlocie MITSUBISHI przeczytacie też pod linkiem  https://zlotmitsubishi.pl/o-zlocie/


 


My też tam będziemy. AUTO-TURYSTYKA.PL oraz AUTO PLUS RADIO i TV będą patronami medialnymi imprezy.

 

Nasze relacje można będzie też przeczytać w Gazecie Miejscowej, www.miejscowa.pl , motogratka , www.motofakty.pl , AUTO ROK, posłuchać w Radio 7, Radio Zet Gold oraz zobaczyć w telewizji „W szpilkach za kierownicą”.

 

POLUB AUTO-TURYSTYKA TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE


 
Designed by vonfio.de