Home NEWSy ODESZLI OD NAS NA ZAWSZE
ODESZLI OD NAS NA ZAWSZE Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 07 stycznia 2018 19:53

 

I WSZYSTKO W CIĄGU KILKU DNI!


Jakaś koszmarna czarna seria! Czyżby gdzieś tam wysoko Ktoś zainteresował się polską motoryzacją???.


Najpierw dotarła do nas informacja o śmierci jednego z nestorów polskiego dziennikarstwa motoryzacyjnego Stanisława Szelichowskiego. Staszek (Mieliśmy zaszczyt być z nim na „Ty”). Był dal nas wyrocznią we wszelkich sprawach związanych z historią polskiej motoryzacji. Były naczelny „Motoru”, autor książek, świetny organizator przygotował w niebie miejsca dla kolegów.

Zaprosił Darka Dobosza, którego tak naprawdę znaliśmy od zawsze. Mistrz riposty, znawca tematu, a przede wszystkim życzliwy człowiek. On też po długiej chorobie odszedł od nas.

Ktoś też w niebie musi komentować rajdy i wyścigi. Przywołali najlepszego! Krzysztof Szaya Szajkowski z pewnością znajdzie tam jakąś Karową i będzie opowiadał o wiośnie i o górze, Trabancie, który był lepszy od Porsche i będzie przekonywał, że „żelaz jest żelaz a beton to beton”.

Odeszła także od nas osoba bardzo skromna, dzięki której Longin Bielak mógł w motorsporcie i nie tylko osiągnąć wiele. Zmarła jego żona, mama naszego kolegi Pawła Bielaka. Mamy nadzieję, że to na razie koniec. Wyroki Najwyższego nie są znane.


Z największymi kondolencjami redakcje AUTO-TURYSTYKA.PL oraz AUTO PLUS RADIO i TV.

 

 
Designed by vonfio.de