Home NEWSy OPEL ZDOBYWA TYTUŁ AUTO LIDER 2017
OPEL ZDOBYWA TYTUŁ AUTO LIDER 2017 Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 10 lutego 2018 06:40

 

KOLEJNA NAGRODA DLA INSIGNI

 

Nowa Insignia, flagowy model marki OPEL, zdobyła tytuł Auto Lider 2017 w kategorii „Auto klasy średniej”. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w dniu 7 lutego w Warszawie, nagrodę odebrał dyrektor generalny firmy Opel Poland, Wojciech Mieczkowski.


POLUB NAS NA  YOUTUBE oraz  FACEBOOK

 

ZOBACZ TEŻ;  OPEL INSIGNIA GSi SPORT TOURER


Nagrody Auto Lider przyznawane są w plebiscycie organizowanym przez Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o., Sp. k. i wchodzące w jego skład redakcje tygodnika „Motor” i miesięcznika „Auto Moto”. Co roku, już od 16 lat, głosami czytelników oraz Internautów wybierane są najważniejsze premiery, najciekawsze modele, a także innowacje techniczne i projekty marketingowe branży motoryzacyjnej.

„Nowa Insignia dzięki połączeniu elegancko-sportowej stylistyki z nowoczesnymi technologiami oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortu, to wyjątkowo atrakcyjny model zarówno dla nabywców indywidualnych, jak i dla klientów flotowych. A dzisiejsza nagroda jest potwierdzeniem, że to prawdziwy „Auto Lider” klasy średniej.” – powiedział dyrektor generalny Opel Poland, Wojciech Mieczkowski.

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ;   OPEL W MOŚCIBRODACH - RELACJA


Nowa Insignia oferuje bezkompromisowo przestronne nadwozie utrzymane w sportowo-eleganckiej stylistyce coupé oraz wzorowy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Samochód zapewnia także wiele przyjemności z jazdy. Nowa Insignia jest oferowana z kilkoma jednostkami napędowymi do wyboru. Turbodoładowane, czterocylindrowe silniki wysokoprężne i benzynowe o pojemności od 1,5 do 2 litrów mogą współpracować z sześciobiegową przekładnią manualną lub z sześcio- i ośmiobiegowymi przekładniami automatycznymi.


Flagowy model marki Opel imponuje nie tylko niezwykłą sylwetką i przyjazną atmosferą wnętrza, ale także inteligentnymi technologiami, począwszy od wyznaczających trendy matrycowych reflektorów Opel LED IntelliLux® poprzez zaawansowany system napędu na wszystkie koła Twinster z wektorowaniem momentu obrotowego po nowoczesne systemy wspomagające kierowcę i udoskonalony wyświetlacz HUD. Ponadto Insignia, jak każdy Opel, jest wyposażona w pierwszorzędne opcje łączności kompatybilne z interfejsami Apple CarPlay i Android Auto, pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym.


Nowa Insignia jest dostępna jako limuzyna Grand Sport, kombi Sports Tourer oraz kombi o off-roadowym charakterze – Country Tourer. Najwyższe miejsce w gamie zajmuje zaprojektowana wybitnie z myślą o kierowcy i gwarantująca maksymalną przyjemność z jazdy na wszystkich drogach, dynamiczna Insignia GSi.


Nowy Opel Insignia zachwyca wspaniałą zwrotnością i precyzją prowadzenia, większą przestronnością oraz doskonałym stosunkiem wartości do ceny. Ponadto program Exclusive umożliwia unikatową personalizację samochodu. To wszystko czyni nową Insignię poważnym rywalem nawet dla modeli marek Premium. W ciągu niespełna roku od rozpoczęcia sprzedaży,  OPEL przyjął już ponad 100 000 zamówień na nową Insignię z całej Europy.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

 

DRUGA GENERACJA OPLA INSIGNI - PREMIERA

 

AUTO-TURYSTYKA W ARMENII

 

 
Designed by vonfio.de