Home NOWOŚCI NOWY SEAT ALHAMBRA NADCHODZI
NOWY SEAT ALHAMBRA NADCHODZI Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 lipca 2015 04:28

 

SEAT ALHAMBRA - NOWA ODSŁONA WSZECHSTRONNOŚCI

 

Hiszpańska firma rozwija swoje modele bardzo dynamicznie i idąc za ciosem pokazuje nowa odsłonę lidera w klasie - modelu ALHAMBRA. Dzięki zupełnie nowym silnikom TDI i TSI, zmianom stylistycznym i innowacyjnej technologii, auto otwiera drzwi do zupełnie nowych wrażeń z jazdy dla całej rodziny. Nowy model to większa przestrzeń bagażnika i wnętrza, ale też nowe ekrany dotykowe oraz system Mirror Link - czyli połączenie działania smartfona z ekranem telefonu.

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  AUTO-TURYSTYKA W SADZIE

 

Seat współpracuje z firmą Samsung i to daje nowe technologie.

Nowy Seat otrzyma pod maskę także nowe silniki do 15% oszczędniejsze i spełniające normy czystości spalin Euro 6. Silniki te będą dostępne także z dwusprzęgłowymi skrzyniami DSG, oraz ewenualnie z napędem na cztery koła.

 

 

Alhambra zyskała nieco zmian w projekcie nadwozia. Maska w kształcie strzały, drapieżna osłonia chłodnicy, światła LED z tyłu. Wnętrzu świeżości dodają przeprojektowane elementy wykończenia i nowa kierownica. Nowy SEAT zyskał więcej przestronności, nie tracąc dynamiki. Wzniósł markę na nowy poziom rodzinnej doskonałości.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

SEAT NA NURBURGRINGU

SEAT W BYDGOSZCZY

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de