Home NOWOŚCI NOWE HONDY WKRÓTCE NA RYNKU
NOWE HONDY WKRÓTCE NA RYNKU Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 12 lutego 2016 09:56

 

 

NSX – WKRÓTCE W SALONACH

Po ogłoszeniu rozpoczęcia sprzedaży modelu NSX w Stanach Zjednoczonych, które miało miejsce podczas salonu samochodowego w Detroit, HONDA informuje, iż pierwsze dostawy tego supersamochodu w Europie będą realizowane w 2016 roku. Honda NSX oferuje klasyczne proporcje – niskie, a zarazem szerokie nadwozie z nowoczesnymi, przyciągającymi wzrok powierzchniami, agresywnym przednim pasem oraz tylnymi światłami nawiązującymi wyglądem do lamp stosowanych w modelu NSX pierwszej generacji.


ZOBACZ TEŻ;   HONDA JAZZ I HRV - PREMIERA


Hybrydowy supersamochód został wyposażony w nowy, umieszczony centralnie silnik DOHC V6 z układem podwójnego turbodoładowania, a za przeniesienie mocy odpowiada specjalnie opracowana, dziewięciobiegowa przekładnia DCT.

 

 

 

Civic Hatchback Prototype

Podczas tegorocznego salonu Geneva Motor Show, swoją światową premierę będzie świętował Civic Hatchback Prototype zdradzający stylizację nadwozia nowego modelu produkcyjnego, który pojawi się sie w Europie na początku 2017 roku. Samochód produkowany w należącej do HONDY fabryce HUM (Honda of the UK Manufacturing) będzie eksportowany na rynki globalne, w tym do Stanów Zjednoczonych.


 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE;

HONDA JAZZ NA PODLASIU

AUTO-TURYSTYKA W ARMENII

AUTO-TURYSTYKA NA WĘGRZECH

 
Designed by vonfio.de