Home NOWOŚCI NOWY RANGE ROVER SV COUPE
NOWY RANGE ROVER SV COUPE Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 28 stycznia 2018 06:19

 

RANGE ROVER SV COUPÉ ZADEBIUTUJE W GENEWIE

 

 

Land Rrover oznajmił wprowadzenie do sprzedaży pierwszego na świecie, luksusowego SUV-a Coupé typu Full-Size. Nowy Range Rover SV Coupé to wyjątkowe uzupełnienie gamy modelowej Range Rover, o uwodzicielskiej linii nadwozia i luksusowo wykończonym wnętrzu. Wersja SV Coupé to na wskroś nowoczesna celebracja modelu Range Rover, nawiązująca do protoplasty z roku 1970 - dwudrzwiowego Range Rovera.

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA   YOUTUBE oraz  FACEBOOK

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  NOWA WERSJA RANGE ROVERA

 

 

Land Rover zapowiada limitowaną wersję modelu Range Rover, która uzupełni portfolio marki – Range Rovera SV Coupé

Uwodzicielski projekt wersji Coupé swoistym hołdem dla protoplasty Range Rovera na 70-lecie powstania marki Land Rover

Produkcja ograniczona do 999 sztuk, z których każdy egzemplarz zostanie ręcznie wyprodukowany przez zespół Special Vehicle Operations (SVO) w Warwickshire w Wielkiej Brytanii

Premiera globalna Range Rovera SV Coupé zaplanowana na 6ego marca podczas konferencji prasowej Jaguar Land Rover na targach Geneva International Motor Show 2018

 

Opublikowane zdjęcie wnętrza ilustruje połączenie kunsztu rzemieślniczego i najnowszych technologii, składających się na wyjątkowy efekt końcowy. To prawdziwie oszałamiająca, lekka w formie i nowoczesna przestrzeń, w której dbałość o szczegóły jest najważniejsza.

Zespół Land Rover Design oraz Special Vehicle Operations wspólnie stworzyli wyjątkowy model Range Rover SV Coupé, który będzie wytwarzany w procesie ręcznej produkcji w centrum SVO w Warwickshire, Wielkiej Brytanii. Produkcja będzie ograniczona do 999 egzemplarzy.

Pełna gama zdjęć, specyfikacja techniczna nowego Range Rover SV Coupé wraz z kompletną informacją o możliwościach personalizacji samochodu, zostaną opublikowane już 6-ego marca 2018.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

 

AUTO-TURYSTYKA NA PODZAMCZU

 

AUTO-TURYSTYKA W INOWROCŁAWIU

 

AUTO-TURYSTYKA W GRABARCE

 

 
Designed by vonfio.de