Home NOWOŚCI HYBRYDOWE MAŁE RENAULT
HYBRYDOWE MAŁE RENAULT Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
środa, 08 lipca 2020 07:10

 

NOWE, MIEJSKIE I HYBRYDOWE

 

RENAULT wprowadza szereg modeli hybrydowych i rozwija technologię aut elektrycznych – wprowadzając na rynek model ZOE w nowej wersji po liftingu i licznych zmianach technicznych. Ciekawe, iż firma w pierwszej kolejności wprowadza technologię hybrydową do aut miejskich. 

CAPTUR E-TECH PLUG-In - Korzystaj z życia po swojemuPokonuj miejskie dystanse nawet do 65 km w trybie 100% elektrycznym, a na dłuższych trasach, na przykład w weekend korzystaj z napędu spalinowego. Abyś zawsze był pełen energii!Napęd hybrydowy E-TECH jest wynikiem wiedzy i doświadczenia Renault w dziedzinie napędów elektrycznych Z.E. oraz sportów samochodowych.Odkryj nowy wymiar wrażeń z jazdy technologią hybrydową.

 

 

 

Niezrównana przyjemność z jazdy. Błyskawiczna reakcja pedału przyspieszenia w samochodzie hybrydowym? To obietnica naszego Nowego CAPTURA E-TECH Plug-In. Samochód uruchamia się w trybie elektrycznym, tak jak pojazd w 100% elektryczny - dla Twojego komfortu.

 

 

 

 

CLIO E-TECH - Do 80% jazdy miejskiej w trybie elektrycznym

 

 

Doświadcz niezwykłych wrażeń z prowadzenia pojazdu elektrycznego. Nowe CLIO E-TECH z napędem hybrydowym łączy silnik elektryczny i spalinowy z wyjątkowo efektywną, automatyczną skrzynią biegów Multi-mode.Wynik: rozruch zawsze w trybie elektrycznym, 80% czasu jazdy miejskiej w trybie elektrycznym oraz przyjemność cichej jazdy.

 


 

Przesiadając się do hybrydy, oszczędzasz paliwo zarówno na autostradzie, jak i w mieście, gdzie zużycie paliwa może być mniejsze nawet o 40% w porównaniu z silnikiem spalinowym. Nowe CLIO E-TECH zapewni Ci również wyjątkowo odprężającą podróż: duży zasięg, brak konieczności ładowania oraz komfort i praktyczność CLIO!Napęd hybrydowy E-TECH jest wynikiem wiedzy i doświadczenia  RENAULT w dziedzinie napędów elektrycznych Z.E. oraz sportów samochodowych. Odkryj nowy wymiar wrażeń z jazdy technologią hybrydową.

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de