Home NOWOŚCI FORD E-TRANSIT - ELEKTRYCZNY DOSTAWCZAK
FORD E-TRANSIT - ELEKTRYCZNY DOSTAWCZAK Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
niedziela, 15 listopada 2020 07:45

 

 

FORD E-TRANSIT – TANIO I SZYBKO

 

 

Amerykańska firma wprowadza w Europie nowy pojazd użytkowy E-Transit, inteligentny koń roboczy. Nowy FORD zapewni klientom większą produktywność, dzięki w pełni elektrycznemu układowi napędowemu, rozwiązaniom programowym, usługom i opcjom pro power onboard.

 

 

 

 

 

 

 

 

Docierając do klientów w Europie wiosną 2022 r., E-Transit ma na celu szacowany zasięg jazdy WLTP wynoszący do 350 km - około trzykrotność odległości, jaką codziennie pokonuje przeciętny kierowca floty w UE - przy niższych kosztach utrzymania, co pozwala zaoszczędzić około 40% koszt obsługi posiadania w porównaniu do modeli z silnikiem Diesla.

 

 E-Transit oferuje europejskim klientom 25 wariantów nadwozia, długości, wysokości dachu i całkowitej masy pojazdu. Docelowa ładowność wynosi do 1616 kg dla furgonetki i do 1967 kg dla modeli podwozia z kabiną. Pro Power Onboard zamienia również E-Transit w mobilne źródło zasilania o mocy do 2,3 kW, aby pomóc klientom w używaniu narzędzi i ładowaniu sprzętu na budowach - to pierwsze w branży w Europie lekkie samochody dostawcze.

Standardowy modem FordPass Connect dla E-Transit umożliwia obsługę ekosystemu połączonych usług i technologii, aby pomóc klientom w optymalizacji wydajności floty, w tym w łatwym wyszukiwaniu i płaceniu za ładowanie w ruchu.

Ford będzie budować E-Transity dla europejskich klientów w fabryce Forda Otosan Kocaeli w Turcji na dedykowanej linii obok wielokrotnie nagradzanego Transita Custom Plug-In Hybrid.

 

 
Designed by vonfio.de