Home Opony PORSCHE Z OPONAMI YOKOHAMA
PORSCHE Z OPONAMI YOKOHAMA Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
czwartek, 24 kwietnia 2014 23:05Opony YOKOHAMA wybrane przez PORSCHE.


ADVAN Sport V105 N-0, opona japońskiej marki YOKOHAMA, przeznaczona do samochodów o dużej mocy, została wybrana na oryginalne wyposażenie limuzyny Porsche Panamera od 2014 roku. Wysokiej jakości opony YOKOHAMY są montowane fabrycznie także w modelach Porsche Cayenne, Porsche 911 oraz Porsche Carrera 4.

 

Porsche jest kolejną marką luksusowych aut premium, która zdecydowała o wyborze opony YOKOHAMA ADVAN Sport V 105 do fabrycznego montażu w swoich pojazdach. Od 2014 roku opona montowana jest jako pierwsze wyposażenie w modelu Porsche Panamera. Wybrana przez Porsche opona ADVAN Sport V105 N-0 jest specjalną wersją modelu ADVAN Sport V105, zaprojektowaną wspólnie ze specjalistami Porsche i dostosowaną do wymagań pojazdów tej prestiżowej niemieckiej marki. Opony charakteryzuje doskonała wydajnoś
, wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy. Widoczny na boku opony napis „N-0” jest potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów jakości i wymagań Porsche. Opona montowana będzie w rozmiarze 255/40ZR20 (101Y) z przodu, a w rozmiarze 295/35ZR20 (105Y) z tyłu.
Porsche Panamera jest luksusową, czteroosobową limuzyną z grupy aut premium, produkowaną od 2009 roku. Jest to pierwszy 4-drzwiowy model tej marki, zaprojektowany, by łączyć wydajność i moc sportowego samochodu, przy zachowaniu wysokiego komfortu jazdy luksusowym autem.

 


ADVAN Sport V105 to wprowadzona na rynek w 2013 r. flagowa opona YOKOHAMY przeznaczona dla samochodów o wysokich osiągach. Nowa opona, montowana fabrycznie także m.in. w Mercedesach SLK i CLS, zaprojektowana została z w oparciu o wieloletnie doświadczenie japońskiej marki, zdobyte dzięki zaangażowaniu w sporty motorowe. Zastosowane w produkcji rozwiązania technologiczne, takie jak ulepszona konstrukcja, czy technologia „Matrix Body-Ply Structure” gwarantują stabilne prowadzenie aut sportowych o dużej mocy. sportowych, wyczynowych, limuzyn i SUV-ów oraz dużą wytrzymałość opony podczas jazdy z dużą prędkością. Model ADVAN Sport V105 gwarantuje wyjątkowy komfort prowadzenia dzięki udoskonaleniu właściwości jezdnych na suchej i mokrej nawierzchni, skróceniu drogi hamowania oraz wyciszeniu poziomu szumów powstających podczas jazdy. W ubiegłym roku model zajął najwyższe miejsca w rankingach brytyjskiego magazynu „Evo”, testach Rezulteo i francuskiego magazynu „Motorsport”.
Obecnie YOKOHAMA dostarcza opony dla 23 producentów samochodów na całym świecie. Opony tej marki są fabrycznie montowane w samochodach takich marek jak Mercedes, Porsche, Bentley, Aston Martin czy Audi. YOKOHAMA ściśle współpracuje również w tym zakresie z największymi japońskimi producentami, dostarczając opony pierwszego wyposażenia dla Toyoty, Lexusa, Hondy, Nissana, Mazdy, Suzuki czy Mitsubishi.

 
Designed by vonfio.de