Home Podróże sentymentalne AUTO-TURYSTYKA W CIBORZU
AUTO-TURYSTYKA W CIBORZU Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
poniedziałek, 09 czerwca 2014 06:50

 

VOLVO NA KONCERCIE

 

Dostaliśmy specjalne zaproszenie na niezwykły koncert muzyczny dla prawdziwych melomanów. Zaproszenie do Hotelu Welskiego w Ciborzu koło Lidzbarka. To piękne, urocze okolice, pogoda ładna, słońce i mało chmur, więc auto z zimnego kraju musi się spisa. A jakże VOLVO V 40 T3 to samochód doskonale trzymający się każdej krętej warmińskiej i mazurskiej drogi.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ;   AUTO-TURYSTYKA W HOTELU WELSKIM


Tune & Heal czyli dostrój – wylecz to nowy koncept stylu życia, dzięki któremu poprzez dostrojenie się do uzdrawiających wibracji człowiek staje się zdrowszy i szczęśliwszy, zyskując lepszą jakoś życia. Zawiera w sobie znaną metodę Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej i jest połączeniem medycyny naturalnej, medycyny rezonansowej, praw fizyki, zjawiska homeostazy i naturalnych możliwości samoleczenia, oraz wibracji

wszystkiego co zawiera atom czyli energię. Wprowadzając tym samym komórki w swoisty rezonans.

 

 

Twórcą tej metody jest Dr. Barbara Romanowska – znana także pod pseudonimem muzycznym Barbara Angel – ekspert w dziedzinie muzyki i terapii, założycielka Akademii Dźwięku.

 

 

Na taki właśnie uzdrawiający koncert muzyczny pojechaliśmy. Koncert połączony z wykładem pani Barbary na temat uzdrawiania muzyką. Artystka bardzo ciekawie opowiadała o tym w jaki sposób można leczyć muzyką. Artystka grała i śpiewała w rejestrach odpowiednich do uzdrowienia poszczególnych elementów ludzkiego ciała.

Na koncert przybył również znany pianista Stanisław Deja, który zagrał dwa utwory.

 

 

Pan Andrzej Daniluk pięknie zapowiadał koncert.

 

Po koncercie artystka podpisywała płyty i książki.

 

Nie obyło się bez przyjęcia i tortu, a okazja była przednia, bo „18” urodziny właścicielki Hotelu Welskiego Bożeny Daniluk. Goście chwalili zdrową, nietuzinkową i niezwykle smaczną kuchnię hotelu. Redaktor naczelny miesięcznika Nieznany Świat – patrona medialnego imprezy, pan Marek Rymuszko powiedział; „Wobec kulinarnej miernoty w tym kraju i szarzyzny, Wy robicie wspaniałą pracę”.

By sprawdzić intrygującą kuchnię tego gościnnego hotelu wystarczy się tam wybrać, a Państwo Danilukowie na pewno przygotują jakieś niespodzianki. 

Tekst i zdjącia; Małgorzata i Mirosław Wdzięczkowscy


PRZECZYTAJ TAKŻE;

VOLVO NA DZIKIM ZACHODZIE

VOLVO R-DESIGN

VOLVO LAUREATEM LUKSUSOWEJ MARKI ROKU

 

 

 
Designed by vonfio.de