Home Podróże sentymentalne KRÓL SAMOCHODÓW, SAMOCHÓD KRÓLÓW
KRÓL SAMOCHODÓW, SAMOCHÓD KRÓLÓW Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
piątek, 02 stycznia 2015 17:55

 

SPOTKANIE Z LEGENDĄ

 

Spotkania z legendą są zawsze spotkaniami pełnymi wrażeń. Koncert Paula Mc Cartneya, wizyta w Wersalu, podróż Koleją Transsyberyjską, czy … Rolls Roycem.

 

ZOBACZ TEŻ;   DLA KREZUSÓW - RZECZ O ROLLS ROYCE I NIE TYLKO

 Mówić o motoryzacji, pisać o motoryzacji nie sposób bez wypowiedzenia tych słów – Rolls Royce. Postanowiliśmy więc wypowiedzieć je. Skorzystaliśmy z zaproszenia Tomasza Fusa reprezentującego tę legendarną markę. Odwiedziliśmy salon tej marki na warszawskiej Pradze Południe. Już po otwarciu drzwi wkroczyliśmy do świata elegancji, czyli świata nierozłącznie związanego z Rolls Roycem. Elegancko wyposażone wnętrze w stonowanych kolorach, delikatna muzyka, wygodne fotele i , oczywiście najważniejsi, czyli samochody z Emily na masce.

 

 

 

 

W salonie zaprezentowano modele Phantom, Ghost i Wright. Każdy z tych modeli można spersonalizować pod gust każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. W specjalnych gablotach wiszą różnego rodzaju próbki skór, wykładzin dywanowych i wielu elementów, które mogą znaleźć się w każdym Rolls Royce. Przewodnikami po tym ekskluzywnym świecie są świetnie wyszkoleni pracownicy. Nad wszystkim czuwa Tomasz Fus, który opowiedział nam o historii i współczesności marki.

 

 

W 2013 roku sprzedano na świecie 3750 aut tej marki.

 

 


 

O legendzie samochodów marki ROLLS ROYCE opowiada Tomasz Fus; „Firma Auto Fus jest dealerem Rolls Royce. Firma ta oprócz doskonałych i wyjątkowych samochodów produkuje silniki lotnicze, te znane z myśliwców Spitfire, oraz odrzutowe. Przy okazji tych aut nie rozmawia się o spalaniu i innych parametrach jazdy. Ważna natomiast jest wszechobecna cisza, nawet przy dużym przyspieszaniu.

Rolls Royce od zawsze był wykonywany ręcznie, tak pozostało do dziś i pozostanie nadal.

Rolls Royce to tak luksusowe auta, iż firma uważa, że konkurentem dla tych samochodów jest willa, pałac, luksusowy jacht, kolia i inne dobra luksusowe.

Rolls Royce jest na ulicy rzadkim samochodem. Ostatnio jednak da się je częściej zauważyć. Nasz firma oferuje pełny zakres usług. Odbierzemy auto, zapewnimy pełny serwis i mobilność klientowi. Rolls Royce daje też cztery lata gwarancji bez limitu kilometrów.

 

 

Potem nadszedł czas na bliższe spotkanie z eksponowanymi w salonie modelami. Podziwialiśmy je zapoznając się nieco bardziej ze szczegółami. Naszą przewodniczką była jedna ze specjalistek firmy Fus (bardzo dziękujemy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 


 

Tekst i zdjęcia; Grzegorz Traczewski i Mirosław Wdzięczkowski


ZOBACZ TAKŻE;

AUTO-TURYSTYKA W CALIFORNII

AUTO-TURYSTYKA W MUZEUM BMW

AUTO-TURYSTYKA W BERLIŃSKIM MAILENWERK

 
Designed by vonfio.de