Home Podróże sentymentalne AUTO-TURYSTYKA W LUBLINIE
AUTO-TURYSTYKA W LUBLINIE Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 25 października 2015 12:21

 

ELEKTRYCZNY W LUBLINIE

 

O dwie godziny jazdy od stolicy jest piękne miasto Lublin. Postanowiliśmy sprawdzić jak na trasie spisuje się nowoczesna hybryda i w dodatku SUV MITSUBISHI OUTLANDER PHEV. Lecz najpierw należy ominąć słynne rondo w Kołbieli, gdzie zawsze tworzą się potężne korki.   ZOBACZ FILM - OUTLANDER PHEV - TEST

 

PRZECZYTAJ TEŻ; MITSUBISHI OUTLANDER PHEV - TEST

 

PRZECZYTAJ TEŻ; MITSUBISHI OUTLANDER - PREMIERA




Ale daliśmy radę omijając korki bocznymi drogami. Przez Górę Kalwarię, Celestynów do Garwolina. Za to wlot do Lublina już 35 kilometrów wcześniej zaczyna się piękną dwujezdniową drogą szybkiego ruchu z bezkolizyjnymi rozjazdami i miejscami obsługi podróżnych. Tylko dlaczego z wielu stron wjazdy do stolicy są gorsze niż w innych miastach.

 

 

 

Lublin to piękna i atrakcyjna starówka. Zamek na wzgórzu jest znany z licznych pocztówek. Ale nieopodal dużo różnych restauracji, kawiarni, które zachęcają turystów. Spotkaliśmy także grajka, ślicznie na fujarce grającego. Ciekawy także jest targ staroci, bardzo rozległy. Dostać tam można wszystko, z byłych epok. Książki, stoły, krzesła, porcelanę, a nawet starą broń.



 

 

 

W naszej krótkiej wyprawie samochód spisywał się znakomicie, jego walory, jak dynamika i oszczędność równie dobrze ujawniły się na trasie jak i w mieście. Hybrydowy MITSUBISHI OUTLANDER PHEV jest jedną z najciekawszych propozycji na rynku. Można go ładować zarówno z gniazdka, jak i w czasie jazdy, a silnik spalinowy w każdym momencie jest gotów także dostarczyć pełnię mocy na koła.




 

Tekst, film i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ; 

FILM - MITSUBISHI OUTLANDER - PREMIERA

MITSUBISHI SPACE STAR - PREMIERA
MITSUBISHI DLA GWIAZDY

AUTO-TURYSTYKA W GRABARCE

 

 
Designed by vonfio.de