Home Podróże sentymentalne GOŚĆ W JEEPIE
GOŚĆ W JEEPIE Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 17 lutego 2018 10:15

 

MAGDA W ŚNIEGU


Samochody – w szczególności te terenowe, zawsze kojarzone są z silnymi mężczyznami. Przedstawiciele MMA, uczestnicy Iron Man, czy pakerzy z siłowni to odpowiedni goście do okiełznania takiego auta jak JEEP WRANGLER RUBICON. A dlaczego nie piękna kobieta, dama w każdym calu. Znana skrzypaczka MAGDALENA SZYMAŃSKA od dawna interesuje się nie tylko wspaniałym instrumentem dla wirtuozów, ale też mocnymi pojazdami.

 

OBEJRZYJ FILM  -  JEEP WRANGLER RUBICON 3,6 V6 - TEST

 

POLUB NAS NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  JEEP WRANGLER NA MORAWACH

 

Znany od drugiej wojny światowej w niezliczonej ilości wersji Jeep Wrangler Rubicon przeczytaj test, nieco ucywilizowany z dobra klimatyzacja i doskonałym systemem audio oraz nowoczesnymi systemami multimedialnymi nic nie stracił ze swych właściwości terenowych. To nadal auto kultowe dla fanów off-roadu.

 


Poza silnymi mężczyznami coraz częściej takimi fanami są kobiety. Pokonują różne leśne ostępy bez żadnych kompleksów i coraz częściej potrafią opanować nawet najbardziej narowisty sprzęt.

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  JEEP WRANGLER VOLCANO - TEST

 

 


Magdalena Szymańska – kobieta młoda, ciepła i urocza od dawna jest fanem jazdy po bezdrożach. Gdy wsiada do auta nie ma żadnych problemów, nie mówi, że się nie da, tylko zapina bieg i jedzie, ale z głową, bez szarżowania, lecz tak by najskuteczniej pokonać nierówności terenu. My w zimowy, śnieżny dzień możemy podziwiać jej umiejętności, ale też po zawitaniu do kopalni piasku – dziś ośnieżonej – wysłuchaliśmy krótkiego koncertu na skrzypce.

 

 

 

Magdalena Szymańska to wirtuoz gry na skrzypcach, artystka wyjątkowa, pełna pasji i charyzmy, z charakterystycznym błyskiem w oku.
Ze swoim nietuzinkowym, odważnym podejściem wyszła poza ramy "standardowego" grania na skrzypcach.
Śmiało łączy style muzyczne grając np. klasykę z nowoczesnym twistem. Świetnie czuje się w muzyce nowoczesnej, rozrywkowej, mocniejszych rockowych brzmieniach czy klasyce - dla niej nie ma granic.

 

 


Zaczęła grać mając kilka lat, posiada wyższe wykształcenie muzyczne oraz wieloletnie doświadczenie koncertowe i sceniczne. Jednak to nie to czyni z niej artystkę tak wyjątkową, ale jej energia, charyzma i pomysł. Nazywana jest wulkanem energii, której nie można się oprzeć, swoją charyzmą porywa publiczność do zabawy, oczarowuje ich osobowością, humorem i autentyczną pasją. Jej występy są ekscytujące, energetyzujące i na długo zapadają w pamięć. Oprócz gry na skrzypcach klasycznych i elektrycznych Magdalena również tańczy podczas swoich występów działając na wszystkie zmysły widowni i tworząc fenomenalne show. Jedna skrzypaczka - tysiące możliwości.

 


Korzystając z okazji – mimo, iż było bardzo zimno - zadajemy Magdalenie kilka pytań;


Pani Magdo, skąd u Pani zainteresowanie samochodami?

Już od najmłodszych lat interesowałam się motoryzacją. Może nie w sensie mechaniki, ale prowadzenia samochodu. Sprawia mi to bardzo dużo radości.


A dlaczego akurat terenowe?

Głównie ze względu na to, co można nimi robić w terenie ;) Poza tym, pasują do mnie charakterem, bo podobnie jak jak nie poddają się łatwo i uparcie dążą do celu.


Jak Pani zapatruje się na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego?

Jako doświadczony kierowca, który korzysta z samochodu codziennie pokonując setki kilometrów przykładam bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa. Dbam o regularne przeglądy, przestrzegam przepisów. Jestem fanką akcji społecznych mających na celu zwiększenie świadomości ludzi względem bezpieczeństwa na drogach. Pamiętajmy o kierunkowskazach i życzliwości na drodze.


Wiemy, jakie lubi Pani samochody, a co najbardziej lubi Pani w graniu?

Niezwykle cenię sobie kontakt z publicznością. To dzięki nim wychodę na scenę i mam niespożyte pokłady energii, a to bardzo się przydaje przy moim energetycznym show. Jest to dla mnie niesamowita dawka emocji i dzięki temu czuję, że żyję!


Gdzie i dla kogo Pani najchętniej występuje?

Dla mnie nie ma znaczenia, czy gram dla 20, 200 czy 2000 osób, najważniejszy jest kontakt z ludźmi. Jeśli jednak mam mówić o swoich upodobaniach i marzeniach to szczególnie lubię imprezy sportowe i samochowe ;)


Czego mogę Pani życzyć?

Nietuzinkowych projektów! Lubię wyzwaniam chętnie stawiam im czoła. 

 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O MAGDALENIE SZYMAŃSKIEJ

 Piękna dama i piękne auto – w dodatku takie, które wszędzie wjedzie – to doskonały zestaw. Subtelne kobiety i niesubtelne, agresywne samochody to zestaw coraz częściej spotykany. Trzeba przyznać, iż Magda zaskoczyła nas doskonałymi umiejętnościami okiełznania tego doskonałego auta, które w terenie właściwie nie ma sobie równych. Próbowaliśmy przejechać przez słuszny rów. Myślałem, że będzie trzeba pomóc. Moja pomoc ograniczyła się do wyjścia z auta i zmniejszenia jego masy. Magdalena Szymańska - okazało się – iż ma umiejętności by spokojnie pokonać nie tylko ten rów, ale także inne trudne wyzwania w dużej kopalni piasku pod Warszawą, na której przeddakarowe treningi wykonywali onegdaj Jacek Czachor i Marek Dąbrowski.

 


Cóż, skrzypce, piękna dama i agresywny, mocny samochód do pokonywania wszelkich przeszkód w zimie to zestaw zaiste niesamowity. Nie tylko mocni faceci mogą powozić mocnymi sprzętami. Magdalena Szymańska jest jedną z tych kobiet, która doskonale daje radę w rywalizacji z silnymi facetami. A JEEP WRANGLER RUBICON wcale nie odbiera fanu z jazdy, wręcz przeciwnie lubi takich zdecydowanych driverów. Wrangler to przecież jedno z najważniejszych aut w ponad stutrzydziestoletniej historii motoryzacji. Mimo, iż istnieje dopiero od 1941 roku  –  przeczytaj historię marki JEEP –  to po latach okazuje się pojazdem nie tylko dla silnych gości.


Tekst, zdjęcia i film; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ TEŻ;

 

AUTO-TURYSTYKA W PŁOCKU

 

JEEP W SIEWIERZY

 


 

 
Designed by vonfio.de