Home Podróże sentymentalne MINI NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM
MINI NAD ZALEWEM ZEGRZYŃSKIM Email
Wpisany przez Małgorzata Wdzięczkowska   
niedziela, 02 grudnia 2012 11:49

 

 

Wyłaniający się z mgły.

 

Niedzielny, smutny jesienny poranek nad Bugiem. Z mgły wyłania się on – kultowy, pożądany i prędki, ale nie we mgle. Nie ma noktowizora, ale nawet w takich warunkach wzbudza zainteresowanie nielicznych przechodniów. Mini Cooper!

 

ZOBACZ TAKŻE;   MINI COOPER S - TEST

 

 

Pułtusk to historyczna miejscowość z najdłuższym w europie rynkiem – ponad 600 metrów. Na środku stoi kamienica rady miejskiej z zegarem. To niegdysiejsza także siedziba letnia biskupów płockich. Obecnie zamek-hotel nad Zalewem Zegrzyńskim. Moc atrakcji, cukiernia na rynku z przednimi wyrobami, muzeum i zamek siedziba polonii zagranicznej są odwiedzane z rzadka o tej porze roku.

 

 

 

 

Na drodze ruch także niewielki. Droga we mgle do Serocka jest niemal pusta, inaczej niż w wakacje. Oddano już niedawno piękną dwujezdniową obwodnicę Serocka. Warto jednak wjechać do miasta. Niewielu wie, iż w Serocku jest piękna skarpa nad zalewem ze wspaniałym widokiem na wodę. Jest także piękny kościół na skarpie. Uwagę zwraca piękny rynek z mnóstwem kwiatów i odrestaurowanym budynkiem rady miejskiej.

 

 

 

 

Szybkie Mini pięknie prezentuje się w tym plenerze, jednak tak temperamentny samochód w tych warunkach nie może pokazać swego pazura. A szkoda. Poczekajmy na lepszą aurę.

 

ZOBACZ TEŻ;  MINI ROADSTER - PREMIERA

 


 

 

Tekst i zdjęcia; Małgorzata i Mirosław Wdzięczkowscy

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

AUTO-TURYSTYKA W BMW WELT

BMW M1 - PREMIERA

AUTO-TURYSTYKA NAD MORZEM

 

 
Designed by vonfio.de