Home PREMIERY WIELKA GALA RENAULT
WIELKA GALA RENAULT Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 grudnia 2015 14:32

 

 

DWA NOWE – DWA PIĘKNE

 

Piękne samochody przyciągają piękne damy. Tak było i tym razem. W warszawskim, eleganckim Hotelu Double Tree by Hilton odbyła się gala i międzynarodowa premiera dwóch nowych aut marki RENAULT – pojazdów MEGANE i TALISMAN. Samochody zachwyciły licznie zgromadzonych dziennikarzy, dealerów i kluczowych klientów. Nie obyło się bez gwiazd. Koncertem swym imprezę uświetniła Ania Wyszkoni.

 

PRZECZYTAJ TEŻ;   RENAULT W KOZIENICACH


Auto-turystyka też tam była i stwierdziła, że oba auta są bardzo eleganckie. Jakby chciały zawładnąć niepodzielnie klasą premium. Megane jest nieco podobny do klasy A MERCEDESA. Równie ciekawie wyglądający i mający swój specyficzny bardzo przytulny klimat. Intrygują różnokolorowe podświetlenia we wnętrzu. Z początkiem przyszłego roku nie tylko można będzie go podziwiać w salonach, lecz także zamówić u dealerów....

 

 

.. Podobnie jak bardzo eleganckiego następcę odnosżacej sukcesy sprzedażowe Laguny – model Talisman. To już luksus w każdym calu. Elegancja w każdym calu, także w pięknych 19 calowych kołach. A wnętrze jest tak atrakcyjne, iż powinniście sami zobaczyć to auto w salonach w przyszłym roku.

Wkrótce postaramy się szerzej o nich napisać.

Najpierw zobaczcie naszą fotorelację;


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst; Mirosław Wdzięczkowski

Zdjęcia; Adam Janczur

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ;

 

RENAULT NA NORDKAPP


AUTO-TURYSTYKA W ALPACH

 

 

 

 
Designed by vonfio.de