Home PREMIERY VOLVO S 90 i V90 - PREMIERA
VOLVO S 90 i V90 - PREMIERA Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 13 marca 2016 07:11

 

DWA W JEDNYM

 

Olśniewająco piękne i zdumiewająco atrakcyjne dwa samochody klasy premium. VOLVO S90 i kombi V90 to najnowsze i największe z rodziny szwedzkiej marki Volvo. Już na pierwszy rzut oka widać znakomitą rękę brytyjskiego projektanta, który tworzył dla Jaguara. W stolicy odbyła się - z wielką pompą – pierwsza po targach w Genewie europejska premiera najnowszych i największych limuzyn samochodów z rodziny VOLVO  -  ZOBACZ FILM  -  PREMIERA I.

 

PRZECZYTAJ TEŻ; NOWE VOLVO W ŚWIĘTYM KRZYŻU

 

Elegancja, szyk i styl. Piękną muzykę stworzył jako oprawę prezentacji Sławek Uniatowski z zespołem. Dania z nowoczesnej kuchni i one – dwa piękne i atrakcyjne auta dla dużej rodziny, dyrektora, prezesa lub dyplomaty. Mocne silniki i jak zwykle w Volvo najwyższy poziom bezpieczeństwa. Niezależnym instytutom badającym bezpieczeństwo w samochodach zabrakło skali by ocenić poziom bezpieczeństwa tych pojazdów.


PRZECZYTAJ TEŻ;   AUTONOMICZNE VOLVO

ZOBACZ FILM  -  VOLVO S90 iV90  -  PREMIERA II

 

 

 

To auta, które koncepcją i stylem nawiązują do doskonale odebranego VOLVO XC 90 – które nasza redakcja miała przyjemność testować i zachwytom końca nie było. Tu już na pierwszy rzut oka jest podobnie.

 

 

 

 

O najnowszych modelach Volvo mówi Red. Grzegorz Traczewski z AUTO PLUS RADIO I TV ; Te dwa modele to łączenie elegancji, bezpieczeństwa i wykonania na najwyższym poziomie. Klasyczna linia nadwozia podoba się niemal wszystkim, co w dzisiejszych czasach wcale nie jest łatwe do osiągnięcia. Po otwarciu drzwi nowego Volvo czuć pieniądze. Na ten zapach składają się - prawdziwa skóra i elementy wykończenia, które tworzą niepowtarzalne, choć charakterystyczny dla tej marki nastrój. Konstruktorzy i projektanci osiągnęli też coś, co nie wszystkim się udaje – świetna widoczność z każdego z każdego miejsca w pojeździe. Szyby nie są minimalistyczne, a więc nowe dziewięćdziesiątki spodobają się nawet tym, którzy chorują na klaustrofobię. Wszystko się podoba?! Niekoniecznie! Wolałbym, by przód był nieco inny, przecież za duże pieniądze, które trzeba wydać – można trochę ponarzekać.

 

 

 

Oba samochody jeszcze przed wakacjami znajdą się u dealerów w salonach w Polsce. Więcej o nowych VOLVO czytajcie także na www.miejscowa.pl i słuchajcie w audycjach Auto Plus Radio i Tv, oraz oglądajcie filmy na Youtube.

 

Tekst; Mirosław Wdzięczkowski

Zdjęcia i filmy; Adam Janczur i Mirosław Wdzięczkowski


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

VOLVO V70 W ŚWIĘTOKRZYSKIEM

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI - VOLVO P 1800

AUTO-TURYSTYKA W ARMENII


 
Designed by vonfio.de