Home PREMIERY Kia Sportage - polska premiera
Kia Sportage - polska premiera PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 24 września 2010 21:53

 

 

Ta nowość to prawdziwa przyjemność oglądania doskonałego samochodu, podróżowania nim i czucia spojrzeń innych ludzi na sobie. Nowy KIA Sportage podoba się każdemu, dobrze jeździ, ma dobre zawieszenie i eleganckie wnętrze. W dodatku już ma sporą ilość potencjalnych klientów, tak, że firma jest spokojna o sprzedaż.


ZOBACZ TAKŻE;   KIA SPORTAGE - TEST

 

 

KIA na świecie produkuje ponad 1,6 miliona samochodów w 13 zakładach. Plany są bardzo ambitne, by wypuścić w ciągu najbliższych 4 lat 12 nowych, lub odnowionych modeli samochodów. W dodatku KIA daje coś, czego nie daje nikt. 7 lat gwarancji na wszystkie samochody. Co więcej gwarancja jest przenoszona na następnych właścicieli.


 

 

Nowy Sportage ma bardzo atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Dużo miejsca na przednich fotelach, co nie przeszkadza by było obszernie na tylnej kanapie. Także bagażnik pozwala spakować się swobodnie dużej rodzinie. Deska rozdzielcza bardzo czytelna, przełączniki są umieszczone intuicyjnie. Najciekawszym gadżetem jest telewizor kamery cofania umieszczony w lusterku wstecznym. Należy przyznać, iż umieszczenie kamery jest jak najbardziej trafne.

 

 

Ceny mogą sprawić, że konkurencja może się obawiać tego modelu. 66 900 do 96 900 w zależności od wyposażenia i wersji silnikowej, oraz wersji napędu na dwa, lub cztery koła.

Mieliśmy okazję jeździć krótko modelem 2,0 diesel 136 KM z automatyczną skrzynią biegów. Auto naprawdę daje radę w lekkim terenie i na drodze. Wiele osób oglądało się na ulicy za naszym autem, niektórzy podchodzili i się pytali o szczegóły wyposażenia. Nic dziwnego, iż importer zebrał już ponad 500 zamówień.

 

 

Tekst: Mirosław Wdzięczkowski

Zdjęcia: KIA


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

KIA OPTIMA NA MORAWACH

KIA SORENTO NAD ZATOKĄ GDAŃSKĄ

 


 

 

Poprawiony: niedziela, 21 lipca 2013 11:57
 
Designed by vonfio.de