Home PREMIERY PREMIERA MAZDY MX5 RF W TEATRZE
PREMIERA MAZDY MX5 RF W TEATRZE Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
środa, 07 grudnia 2016 07:16

 

PREMIERA KABRIOLETA ZIMĄ

Szósty grudnia – mikołajki, wydawać się może, iż to nie najlepszy czas na prezentację nowego auta. W dodatku sportowego z odkrytym dachem. MAZDA jednak przełamuje konwencje. Właśnie tego wieczoru odbyła się premiera najnowszej wersji kultowego auta MX5 – modelu ze sztywnym dachem , czyli wersji RF.

 

PRZECZYTAJ TEŻ; MAZDA MX5 - TEST

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA FACEBOOK oraz YOUTUBE


OBEJRZYJ FILM - MAZDA MX5 RF - PREMIERA I


Premiera w dodatku w warszawskim Och Teatrze – Mazda grająca w sztuce o powiewie wolności tu i teraz. Ech! Poczuć wiatr we włosach, zimą pojechać z odkrytym dachem – w Szwecji jeździ bardzo dużo kabrioletów – powiew wolności. Przy dobrym ogrzewaniu jest to możliwe.

 

OBEJRZYJ FILM  -  MAZDA MX5 RF - PREMIERA II

 


Przypomnijmy, że Mazda MX5 bije stale swój własny światowy rekord sprzedaży kabrioletów. Do tej pory pięć kolejnych odmian auta znalazło ponad milion nabywców.

 


Czas przedświąteczny jest dobry, by pomyśleć, zaplanować przyszłoroczne zakupy, spełnić marzenia. Model RF wejdzie do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku. Teraz jest czas, by składać zamówienia.

 

 


Model RF tradycyjnie dla MX5 ma dwa silniki benzynowe 1,5 litra 130 KM i 2,0 litra 160 KM. Oba ekonomiczne, wytwarzane w technologii SkyActiv. Automatycznie składany w 13 sekund dach. Jest to dach innego niż dotąd rodzaju, Tylna część, jako pałąk przeciwkapotażowy zostaje. Auto już na pierwszy rzut oka zdaje się być piękne. Tak więc MAZDA MX5 RF z pewnością zachwyci nie tylko nas.

 


 

Tekst, zdjęcia i filmy; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ TEŻ;

URODZINY U MAZDY

 

AUTO-TURYSTYKA W RUINACH ZAMKU

 

AUKCJA KLASYKÓW W ROZALINIE

 
Designed by vonfio.de