Home PREMIERY MITSUBISHI ASX - PREMIERA
MITSUBISHI ASX - PREMIERA Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
czwartek, 15 grudnia 2016 06:39

 

ZASMAKUJ EMOCJI

Ciągły rozwój, najnowsze technologie – hybrydy ładwane z gniazdka, auta elektryczne produkowane od 50 lat –oto MITSUBISHI. Najnowszy model znanego i popularnego hitu sprzedaży ASX właśnie wchodzi na rynek.


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK oraz YOUTUBE

 

PRZECZYTAJ TEŻ; ASX NA I ZLOCIE MITSUBISHI


W polskiej ofercie Mitsubishi Motors zadebiutował właśnie odświeżony  bestseller spod znaku Trzech Diamentów – Mitsubishi ASX 2017. Stylistyka nowego modelu jest kolejną interpretacją najświeższej koncepcji identyfikacji wizualnej Mitsubishi „Dynamic Shield”. Zmiany objęły także wnętrze i wyposażenie pojazdu, którego poza dynamiczną sylwetką wyróżnia znakomity napęd na 4 koła, niezawodne i oszczędne silniki, komfortowe zawieszenie i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

ZOBACZ TEŻ; MITSUBISHI NA VIP CROSS

 


Produkowany w Japonii Mitsubishi ASX 2017 jest oferowany w 8 różnych konfiguracjach, z trzema silnikami, dwoma rodzajami napędu - 2WD i 4WD oraz trzema skrzyniami biegów. Wśród opcji pojawiają się teraz wersje specjalne - Cool Edition z benzynowym silnikiem 1.6 MIVEC i Ralliart z napędem na 4 koła, automatyczną skrzynią biegów i silnikiem Diesla o pojemności 2.2. Ofertę uzupełnia 5-letnia gwarancja do przebiegu 100 000 km wraz z bezpłatnym pakietem Mitsubishi Assistance Package, który przez 5 lat od zakupu auta niezależnie od przebiegu zapewnia bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku awarii, wypadku, przebicia opony, kradzieży a nawet, gdy właściciel zatankuje niewłaściwe lub zanieczyszczone paliwo lub złamie albo zgubi kluczyk. Firma Mitsubishi Motors – prawdziwy ekspert w dziedzinie napędów 4x4 - obchodzi w tym roku 80. urodziny swego pierwszego pojazdu z napędem na 4 koła. Dowodem niezwykłej skuteczności i profesjonalizmu inżynierów Mitsubishi jest także niepobity dotąd rekord 12 zwycięstw tej marki w słynnym rajdzie Dakar. W 2001 roku, wraz z prezentacją prototypu pierwszego modelu Outlander, firma Mitsubishi Motors stworzyła i wprowadziła do motoryzacyjnego słownika termin crossover.

 


Wraz z opracowaniem modelu Mitsubishi Outlander PHEV MMC zaprezentowała także pierwszy na świecie napęd 4x4 PHEV. Zgodnie ze strategicznymi założeniami koncernu, znaczenie aut 4x4, crossoverów, SUV-ów i pickupów w gamie Mitsubishi rośnie a kierunek, w którym ewoluuje marka jest zgodny z jej dziedzictwem, wymaganiami klientów i trendami rynkowymi. W ciągu ostatnich lat firma zaprezentowała szereg pojazdów koncepcyjnych, które zwiastują rychłe debiuty produkcyjnych wersji nowych modeli spod znaku Trzech Diamentów.

 


MITSUBISHI ASX 2017 jest oferowane z 3 silnikami: oszczędną i bezawaryjną benzynową jednostką o pojemności 1,6 litra z systemem zmiennych faz rozrządu i mocy 117 KM w połączeniu z 5-biegową, manualną skrzynią biegów i napędem na przednią oś, niezwykle chwalonym za dynamikę, niskie zużycie paliwa i koszty obsługi silnikiem Diesla o pojemności 1.6 litra i mocy 114 KM, który współpracuje z 6-biegową, manualną przekładnią i jest dostępny z napędem na 1 lub dwie osie oraz dynamicznym silnikiem Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4x4.  Automatyczna przekładnia INVECS II (“Intelligent & Innovative Vehicle Electronic Control System”) jest sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów, do której najważniejszych funkcji należą blokada przekładni hydrokinetycznej, tryby zmiany biegów “D” oraz “Sport”, automatyczna zmiana biegów od 1 do 6 w trybie „D” oraz możliwość zmieniania biegów łopatkami przy kierownicy w trybie „Sport”. Warto podkreślić, ze odstępy między przeglądami to teraz 20 000 kilometrów.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

 

MITSUBISHI OUTLANDER W KAZIMIERZU DOLNYM

 

MITSUBISHI BIJE REKORD GUINNESSA

 

50 LAT ELEKTRYCZNYCH MITSUBISHI

 
Designed by vonfio.de