Home PREMIERY MITSUBISHI OUTLANDER - PREMIERA
MITSUBISHI OUTLANDER - PREMIERA Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 28 października 2012 12:33

 

Klasyczna elegancja

 

Mitsubishi Outlander znany jest i ceniony już od lat. Sukcesy sprzedaży nie wzięły się znikąd. Duża przestrzeń, pojemny bagażnik i przyzwoite osiągi przy rozsądnym zużyciu paliwa, oraz bardzo dobre własności jezdne w terenie stawiają go wśród liderów w klasie SUV-ów.

 

ZOBACZ TAKŻE;   MITSUBISHI NAD BAŁTYKIEM

 

 

 

Nowy ma bardziej aerodynamiczny przód i elegancki, zmieniony nieco tył. Z boku auta zmian jest stosunkowo najmniej. W środku auta zmian jest także nie dużo. Deska rozdzielcza nabrała wyrazistości, a wstawki nawiązujące do włókien węglowych dodają prestiżu i elegancji. Koło lewarka zmiany biegów mamy przycisk włączający napęd na cztery koła. Fotele wydają się być nieco bardziej wygodne. Co więcej, nowy Outlander jest o 100 kg lżejszy od poprzednika.

 

 

 

 

I jeszcze jedna ważna rzecz, to nie prawda co napisał jeden z dziennikarzy, że nowy Mitsubishi Outlander prowadzi się tak samo jak poprzedni jak duży tapczan. Ten najnowszy jest zawieszony bardziej sztywno i prowadzi się pewniej na drodze. Układ kierowniczy jest bardziej precyzyjny. Sprawdziliśmy to w ferworze walki, rywalizacji na premierze. Auto-turystyka.pl wspólnie z Off-road.pl w jednej załodze zanotowała sukces. Red. Dorota Sobolak z Off-road.pl zwyciężyła w teście Stewarta z wszystkimi dziennikarzami, a Mirosław Wdzięczkowski był trzeci w ciasnej, krętej próbie sprawnościowej na czas.

 

Rajdowe Mitsubishi Adama Małysza i Rafała Martona.

 

 


 

Więcej informacji szukajcie na www.mitsubishi.pl

 

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

EKOLOGICZNE MITSUBISHI

MITSUBISHI DLA GWIAZDY


 

 
Designed by vonfio.de