Home Rajdy/Rally TARMAC MASTERS NA DOLNYM ŚLĄSKU
TARMAC MASTERS NA DOLNYM ŚLĄSKU Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
środa, 04 kwietnia 2018 04:57

 

TARMAC MASTERS I WIATRAKOWE SUBARU


Piękne okolice Jawora, miejscami zaśnieżone asfaltowe drogi, ślepe zakręty, szybkie partie przez lasy i zabudowania,  z potencjałem rajdowym godnym mistrzostw Polski. OS Sichów oraz OS Męcinka- dwa szybkie i bardzo techniczne odcinki. Tak w skrócie wyglądały trasy ostatniej rundy Tarmac Masters.

 

ZOBACZ FILM -  2 RALLY SKARS TARMAC MASTERS 2018

 

POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

 

40 km odcinków specjalnych, blisko 140 załóg, w tym oczywiście nasi faworyci, na cześć których został nazwany jeden z kluczowych fragmentów rajdu w Sichowie nawrót Wiatrak.

 


Maciek i Jarek Wiatrak - bo o nich mowa - startujący Subaru Imprezą RA w klasie SK5, podczas ubiegłorocznej rundy w Jaworze wykonali wspomniany wyżej manewr w iście mistrzowskim stylu (link) Dzięki czemu, podczas rozpisywania tras tegorocznej edycji, organizator nie zapomniał o sympatycznym rodzeństwie.

 

OBEJRZYJ FILM - 2 SKARS TARMAC RALLY - OS 1 SICHOW

 


- Ciężko było się przygotować do tej rundy, nieprzewidywalna pogoda nastawiała nas bardzo niepewnie, a do tego piekIelnie szybka konkurencja z pewnością nie ułatwiaŁa wywalczenia miejsca na podium - wspomina Jarek, pilot.

 


Tegoroczny 2 Skars Tarmac Masters Wiatraki ukończyli ostatecznie na 3. miejscu, nie zawodząc wiernych kibiców oraz organizatora. Niezły wynik jak na rangę zawodów oraz konkurencję z cięższą artylerią sprzętową.

 


- Rajd odbył się bez większych przygód, aczkolwiek ze znajomym napięciem. Dobraliśmy odpowiednie opony, które w dużej mierze przyczyniły się do naszego wyniku w rajdzie. Czeka nas jeszcze mnóstwo pracy przy samochodzie, by go ulepszać i modyfikować, a w efekcie bardziej cieszyć oczy kibiców oraz cieszyć się z lepszych wyników jazdy. Wystartujemy w pelnym cyklu Tarmac Masters i chcemy byc jeszcze bardziej konkurencyjni z rajdu na rajd chociaz konkurencja jak zwykle czuwa - mówi kierowca Maciek Wiatrak.

 


Następna runda cyklu Tarmac Masters odbędzie się w Gryfowie Śląskim w dniach 25-26 maja, gdzie serdecznie zapraszamy- tam nasza załoga stoczy kolejny bój z odcinkami znanymi z rajdu karkonoskiego.

 

OBEJRZYJ FILM  -  TARMAC MASTERS 2017

 


 

 
Designed by vonfio.de