Home Relacja/Stories POZNAŃ MOTOR SHOW 2016 - RELACJA I
POZNAŃ MOTOR SHOW 2016 - RELACJA I Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
piątek, 01 kwietnia 2016 04:31

 

GENEWA W POZNANIU


OBEJRZYJ FILM  -  POZNAŃ MOTOR SHOW 2016 I

 

Ci, którzy w tym roku nie odwiedzili genewskiego salonu samochodowego nie mają czego żałować. Większość z motoryzacyjnych premier, które kilka tygodni temu zaprezentowano w halach wystawowych PalExpo w Genewie pojawiło się wczoraj w Poznańskich halach targowych na tegorocznym Motor Show. Po kilku latach chudych i optymistycznym ubiegłym roku tegoroczna wystawa jest już na przyzwoitym europejskim poziomie.

 

ZOBACZ FILM  -  POZNAŃ MOTOR SHOW 2016  -  II


ZOBACZ NAS NA  FACEBOOK ORAZ NA  YOUTUBETegoroczny Motor Show zajął o wiele więcej miejsca w halach targowych w Poznaniu, niż poprzedni. Odwiedzający mają do dyspozycji pawilony, w których oczywiście można podziwiać najnowszą ofertę samochodów osobowych. W innych pawilonach fani pojazdów ciężarowych, caravaningu, jednośladów, także znajdą coś dla siebie. Wystawcy przygotowali też propozycje z zakresu akcesoriów motoryzacyjnych, a swoje stoiska mieli także wydawcy prasy motoryzacyjnej.

 

ZOBACZ FILMY;


POZNAŃ MOTOR SHOW 2016  -  III

POZNAŃ MOTOR SHOW 2016  -  IV

POZNAŃ MOTOR SHOW 2016  -  V

POZNAŃ MOTOR SHOW 2016  -  VI

POZNAŃ MOTOR SHOW 2016  -  VII

POZNAŃ MOTOR SHOW 2016  -  VIII

 

 

Przed halami wystawowymi zorganizowano pokazy prowadzenia pojazdów z napędem na cztery koła i driftowanie lekkimi pojazdami czterokołowymi. Tam trudna sztuka drift staje się dużo łatwiejsza. Obok jedno z poznańskich biur turystycznych wystawiło urodziwy i bardzo luksusowy autokar do dalekich wycieczek. Trochę szkoda, iż w jeden dzień nie da się wszystkiego obejrzeć, no cóż, w Genewie, Frankfurcie, czy w Paryżu na podobnych wystawach też jest to nie możliwe.

 

 

Duża ilość premier, na tyle duża, że poznańska wystawa nie ma się czego wstydzić w porównaniu ze znanymi, starszymi, prestiżowymi salonami na świecie. Samochody osobowe premiery miały dosłownie co kilka minut, począwszy od Miłośnicy turystyki gromadzili się w hali gdzie zebrano pokaźną ilość camperów, którymi można zwiedzać praktycznie cały świat. Przedstawiciele firm transportowych odwiedzają halę, w której zaprezentowano kilkanaście potężnych samochodów ciężarowych, które są miejscem pracy i często drugim domem dla zawodowych kierowców.

 

 

Na tegorocznym poznańskim Motor Show można też doskonalić swoje umiejętności jazdy na specjalnie przygotowanym terenie. Swoje miejsce na wystawie miały jednoślady, które stają się alternatywą dla samochodów i komunikacji zbiorowej, szczególnie w miastach.

 

 

Nasze relacje możecie także obejrzeć w TELEWIZJI POLSKA 24, TVS, portalu W SZPILKACH ZA KIEROWNICĄ, oraz usłyszeć w RADIO ZET GOLD i RADIO 7, a także przeczytać w portalu MIEJSCOWA.PL.

Oglądajcie nasze relacje także na  FACEBOOK i YOUTUBE.

 

Obejrzyjcie naszą fotorelację;

 

 

 

 

 

To auto podobało nam się niezmiernie.

 

 

 

 

 

 

Red. Grzegorz Traczewski w rozmowie z Luizą Jakubowską z Suzuki i Maciejem Stuhrem

- ambasadorem Mitsubishi.

 

Red. Marcin Klimkowski podobno pierwszy raz w życiu siedział na motocyklu - ale jakim!

 

 

 

 

Tekst; Grzegorz Traczewski i Mirosław Wdzięczkowski

Zdjęcia i filmy; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

 

POZNAŃ MOTOR SHOW  -  RELACJA II

 
Designed by vonfio.de