Home Relacja/Stories II WARSAW MOTO SHOW 2016
II WARSAW MOTO SHOW 2016 Email
Wpisany przez Grzegorz Traczewski   
piątek, 18 listopada 2016 20:33

 

TRZEBA MIEĆ KONDYCJĘ

Należy mieć kondycję by obejrzeć wszystko, co przygotowali organizatorzy i uczestnicy tegorocznego Warsaw Moto Show. Trzy hale w podwarszawskim Nadarzynie oferują bowiem mnóstwo atrakcji dla fanów (choć nie tylko) szeroko rozumianej motoryzacji.

 

OBEJRZYJ  FILM  - WARSAW MOTO SHOW 2016 - I

OBEJRZYJ FILM  -  WARSAW MOTO SHOW 2016 - II

 

ZNAJDŹ NAS TAKŻE NA  YOUTUBE oraz  FACEBOOK


Każdy, kto pojawił się na terenie Ptak Warsaw Expo mógł wybrać coś dla siebie. Były pojazdy współczesne, wśród których było kilka premier, na przykład Porsche, Kia czy Skoda Kodiak. Było klasycznie, chodząc po jednej z hal wystawowych można było przypomnieć sobie historię Mercedesa Volvo, i Saaba, Citroena, Jaguara, Jeepa… . Oczy me uradowały się widząc dwa Fiaty 125 – włoskie! w stanie prawie idealnym.

 

 

 

Było militarnie, bo to i wspomniane Jeepy, ale także pojazdy przydatne w trudnym terenie nowoczesnego pola walki. Było sportowo, bo jedna z hal zapełniona była pojazdami biorącymi udział w zawodach w różnych dziedzinach motorsportu. Ehhh, jakby tak odziać się w kombinezon, zasiąść za kierownicą choćby rajdowego Fiata 126p. Piękne marzenie!

 


No właśnie, było też pięknie, bo w specjalnym saloniku zebrały się zawodniczki podziwiane na wyścigowych i rajdowych trasach – Karolina Pilarczyk, Klaudia Podkalicka, Magda Wilk i wiele innych. Było też coś dla najmłodszych. klocki, kredki ale co ważne modeliki na rozstawionym mini torze.

 To nie był niech żałuje, a kto był, ten zmęczony, ale i zadowolony.

P.S. Targi trwają jeszcze do niedzieli wieczór.
Był też dwukrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz, zawsze chętnie pozując z młodymi adeptami.


Red. Anna Maria Maranowska i Grzegorz Traczewski w rozmowie z Klaudią Podkalicką

Wiktoria Garbowska przy swoim motocyklu.

 


 


 

Były i takie intrygujące sprzęty.

 


Tekst; Grzegorz Traczewski

Zdjęcia i filmy; Mirosław Wdzięczkowski

 
Designed by vonfio.de