Home Relacja/Stories IX TARGI FLEET MARKET
IX TARGI FLEET MARKET Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
środa, 22 listopada 2017 19:41

 

JESIENNIE – FLOTOWO W WARSZAWIE

To już po raz dziewiąty spotkali się importerzy i producenci samochodów ze swoimi flotowymi klientami i dziennikarzami. Dziewiąta edycja odbyła się w halach Expo XXI na Woli, a zorganizowano ją przez redakcję magazynu FLEET.


POLUB NAS NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

OBEJRZYJ FILM - FLEET MARKET 2017 I


 

OBEJRZYJ FILM  -  FLEET MARKET 2017  II

 

Jak zwykle odbyło się wiele premier. Lecz w tym roku najbardziej spektakularna była ilość osób, które zawitały na targi. Krótko mówiąc frekwencja była ogromna. Najbardziej spektakularne premiery odbyły się na stanowiskach Citroena, Mercedesa, koncernu Volkswagen i Nissana. Bardzo ciekawy i doskonale wyposażony jest DS 7 Crossback, duże zainteresowanie wzbudził AUDI A8 oraz SEAT Arona. Lecz absolutnym hitem i wręcz królem imprezy było auto najmniej flotowe, niemal wyczynowe - FORD GT. Organizator stanął na wysokości zadania, impreza była doskonale zorganizowana, prezentacje odbywały się punktualnie.

 

OBEJRZYJ FILM - FLEET MARKET 2017 III

 

 

 

OBEJRZYJ FILM  -  FLEET MARKET 2017  IV


Red. Grzegorz Traczewski z AUTO PLUS RADIO i TV; „Targi Fleet Market z roku na rok nabierają znaczenia i to nie tylko dla branży motoryzacyjnej. Tegoroczną edycję odwiedziło około 8,5 tysiąca osób. Fleet Market to nie tylko salon samochodowy, ale także okazja do spotkań i dyskusji na wiele tematów interesujących zarówno oferujących jak i użytkujących pojazdy. Dla mnie bardzo ważnym było podjęcie tematyki bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na przykład przez firmę Subaru i konsorcjum Sobiesława Zasady.

 

OBEJRZYJ FILM  -  FLEET MARKET 2017  V

 

 


Red. Bartosz Ławski z iAUTO POLSKA; „Gdybym był managerem floty zwróciłbym uwagę na takie modele jak Hyundai i30 kombi albo FIAT Tipo kombi. Pojęcie samochodów budżetowych w ciągu ostatnich kilkunastu lat zmieniło sie diametralnie. W tej chwili są to bardzo dobrze wykonane i bardzo nowoczesne konstrukcje. Natomiast ze wszystkich przedstawionych premier najlepsze wrażenie zrobił na mnie VOLKSWAGEN Polo. Samochód pokazujący, że rozwiązania znane jeszcze niedawno tylko z pojazdów klasy wyższej spokojnie mogą już być stosowane w popularnych autach segmentu B".

 

 

 

 

 

 


Tekst, zdjęcia i filmy; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ TEŻ;

 

FLEET MARKET 2016

 

AUTO-TURYSTYKA W ZAKOPANEM

 

AUTO-TURYSTYKA NA BAGNACH BIEBRZAŃSKICH

 

 

 

 
Designed by vonfio.de