Home Relacja/Stories TOR MODLIN !
TOR MODLIN ! Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
poniedziałek, 27 listopada 2017 11:06

 

TOR MODLIN – NAJNOWSZE MIEJSCE NA MOTORYZACYJNEJ MAPIE POLSKI


Niesamowita radość ogarnęła nas, gdy mogliśmy pojechać do Modlina – jako jedni z pierwszych napisać - lecz nie do carskich kazamatów, nie na lotnisko, lecz na nowo zbudowany na 15 hektarach ośrodek szkolenia techniki jazdy i tor przeznaczony do kartingu i treningów dla kierowców. Mimo, iż ośrodek jeszcze nie jest oficjalnie otwarty, już w sobotę  02 grudnia odbędzie się pierwsza impreza – 55 RAJD BARBÓRKA będzie mieć dwa odcinki specjalne.

 

PRZECZYTAJ TEŻ; 54 RAJD BARBÓRKA 2016 RELACJA

 

 

POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

Cały ośrodek zbudowany siłami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego jako spółka celowa. Będzie służył jako ośrodek szkolenia, jak i komercyjnie dla firm, na imprezy integracyjne związane z motoryzacją. Będzie też mógł służyć jako miejsce prezentacji samochodów i miejsce pokazów, a także różnego rodzaju rywalizacji. Są tam płyty poślizgowe i szarpaki, na których trenować mogą nawet autobusy i ciężarówki. Są też górki z zakrętami i na długiej prostej.

 

 


Ośrodek wygląda zjawiskowo, trzeba przyznać, iż to klasa światowa. Eleganckie, obszerne budynki mają wiele sal konferencyjnych z pełnym zapleczem multimedialnym do prowadzenia konferencji i tarasy dla publiczności na dachach. Do wyświetlania wyników jest wielki telebim. Wszystko w otoczeniu lasu i bliskości lotniska Modlin oraz autostrady Warszawa – Płońsk, czyli drogi krajowej nr 7.

 


Więcej o Torze Modlin można posłuchać w najbliższej audycji MOTO WARSZAWA w MELO RADIU w Warszawie na 94,0 Fm w czwartek i piątek po 22.20 oraz w audycji AUTO MOTO 7 w RADIU 7.

 

 

 

 

Wkrótce test VOLKSWAGENA ARTEON na Torze Modlin.


Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ TEŻ;

 

74 RAJD POLSKI 2017 - RELACJA

 

PRZED DAKAREM 2018

 

AUTO-TURYSTYKA W GRUZJI


 

 

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de