Home Samochody/Cars Suzuki SUZUKI SX4 S-CROSS MANUAL
SUZUKI SX4 S-CROSS MANUAL Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 28 czerwca 2015 04:58

 

TRZEBA SIĘ ZAKOCHAĆ

 

SUZUKI SX4 to auto o bogatej historii i przez to popularne. Nowy model z napędem na wszystkie koła S-CROSS stał się jeszcze ciekawszy. Jeździliśmy już tym modelem z tym samym silnikiem benzynowym 1,6 i automatyczną skrzynią CVT – patrz TEST . Teraz kolej na taki sam samochód, ale z mechaniczną skrzynią biegów. Każdy kto do niego wsiądzie od razu jest nim zachwycony!  ZOBACZ FILM - SUZUKI SX4 S-CROSS


ZOBACZ TEŻ;  SUZUKI W ŁĘCZYCY

 

 

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;   SUZUKI SX4 - PREMIERA


To uwielbienie jest wręcz modelowe. Na pierwszy rzut oka nieco niespodziewane. Mimo, iż Suzuki wygląda bardzo atrakcyjnie, pojemnie i przyjaźnie, po bliższym poznaniu okazuje się, że w rzeczywistości daje nam o wiele więcej niż nam się na wstępie wydaje. Auto łatwo się zaprzyjaźnia z użytkownikami, jest przyjazne.

 

 

 

 

Skrzynia 6-biegowa mechaniczna działa precyzyjnie, ma krótki skok lewarka i dobrze dobrane przełożenia. Łatwo osiągnąć przy niej niskie zużycie paliwa, poniżej 6 litrów na trasie i około 6,5 litra w mieście. To osiągnięcia nieco lepsze niż ze skrzynią automatyczną.

 

 

 

 

Reszta absolutnie tak samo atrakcyjna jak w poprzednio testowanym modelu ze skrzynią CVT. Nic dziwnego, iż każdy, kto przejechał się SUZUKI SX4 S-CROSS staje się jego fanem.


 

 

 

 

 

 


 

Tekst, zdjęcia i film; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

 

SUZUKI VS HONDA

 

NOWY SUZUKI JIMNY

AUTO-TURYSTYKA W KRAKOWIE


 

 
Designed by vonfio.de