Home Samochody/Cars Suzuki SUZUKI SX4 TOPLINE
SUZUKI SX4 TOPLINE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 listopada 2011 12:16

 

 

 

Suzuki SX4 TopLine 4X4

 

Suzuki z napędem na cztery koła. Nareszcie, to auto znane z rajdów samochodowych powinno zawsze występować z napędem na wszystkie koła. On tak jakoś pasuje do tego auta. Po zmianach stylistycznych SX4 jest bardziej atrakcyjny i elegancki, a wersja TopLine to wisienka na torcie Suzuki. Tylko Kizashi wzbudza większy aplauz.

 

 

 

 

Dostępny jest z silnikiem benzynowym 1,6 VVT i dieslem 2,0 DDiS. Jest wyposażony w inteligentny układ przeniesienia napędu na cztery koła i-AWD.

Poza tym mamy 6 poduszek powietrznych, system wspomagania hamowania awaryjnego BAS, system antyblokujący koła przy hamowaniu ABS z EBD, oraz system stabilizacji toru jazdy ESP wraz z kontrolą trakcji TC. Uff, jest tego trochę, ale to wszystko w temacie bezpieczeństwa.

 

 

W temacie komfortu mamy automatyczną klimatyzację z elektronicznym sterowaniem, doskonałe rozwiązanie elektronicznego kluczyka, dzięki czemu możemy wsiąść do samochodu be sięgania do kieszeni. System audio z dziewięcioma głośnikami, oraz sterowaniem w kole kierownicy. Podgrzewane fotele przednie, relingi dachowe, aluminiowe obręcze kół i podgrzewane, oraz składane lusterka zewnętrzne dopełniają całości. Takie bogate wyposażenie Suzuki SX4 daje gwarancję rynkowego powodzenia. To samochód, dla którego podróże i wyprawy są czymś normalnym.

 
 

I jeszcze jedna ważna rzecz, niemal terenowy prześwit 190 mm, który doskonale sprawdza się na śniegu i w lekkim terenie. Lecz nie oczekujmy od tego pojazdu wybitnych właściwości terenowych, gdyż nie temu służy.

Jedziemy! Dobre prowadzenie, równie dobra reakcja na nierówności na drodze, oraz na ruchy kierownicą i cisza we wnętrzu powodują, iż dobrze się czujemy prowadząc Suzuki. Bagażnik, mimo, że to pojazd kompaktowy pozwala na dość duże pofolgowanie sobie przy zabieraniu bagażu. Poza tym trzeba przyznać, iż na tylnej kanapie mamy dużo miejsca. Zawsze też w Suzuki podobają mi się przednie fotele, gdyż są twarde, ale bardzo dobrze, wygodnie się na nich siedzi.

Przednie światła mocno zachodzące na boki i kierunkowskazy w lusterkach przydają nowoczesności.


 

 

Limitowana wersja Topline została stworzona z myślą o wakacyjnych podróżach. Ze zmienionym przodem i aluminiowymi obręczami kół samochód wyładniał. Bogate wyposażenie przyciąga klientów, my wiemy dla Suzuki turystyka samochodowa, podróże i wyprawy to codzienność.

 

 


 

Tekst; Mirosław Wdzięczkowski

Zdjęcia; Małgorzata Wdzięczkowska


 

Przeczytaj również;

 

SUZUKI SX4 W BIAŁOWIEŻY

SUZUKI SX 4 WYGRYWA PIKES PEAK

DZIEWCZYNA NA SUZUKI

DO MIASTA I W TRASĘ

 

  
Designed by vonfio.de