Home Skoda SKODA SUPERB GREENLINE
SKODA SUPERB GREENLINE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 16 lipca 2011 20:49

 

Pojemny i elegancki eco

 

 

Jest duży, jakby limuzyna prezydencka, bądź dyspozycyjna dla dyrektora. Właśnie temu powinien służyć. Nadaje się też do wielkiej turystyki. Duży bagażnik pozwala zapakować skutecznie dużą rodzinę. A w wersji ostatnio wprowadzonej do sprzedaży przez Skodę, jest w dodatku ekonomiczny i bardziej przyjazny dla środowiska. Superb, to jedno z najciekawszych aut na rynku.

 

 

 

 

 

Skoda Superb to pierwszy pięciodrzwiowy sedan o cechach liftbacka zachwyca funkcjonalnością i stylistyką. Połączono jakby dynamikę z elegancją w projekcie.

We wnętrzu ergonomiczne i intuicyjne rozmieszczenie elementów wyposażenia zapewnia wygodę i pozwala skupić się na jeździe.

Wygodne fotele, są na tyle twarde, by być bardzo wygodnymi do długich podróży. Ilość miejsca we wnętrzu zachwyca. Na tylnych fotelach jest więcej miejsca, niż w dużym BMW serii 5.

 

 

Silnik 1,9 TDI 105 KM.

Skrzynia 5-biegowa, mechaniczna

Zużycie paliwa średnio niższe o około 0,6 litra/ 100 km.

 

Różnice między wersją Comfort, z której wywodzi się GreenLine to obniżenie masy samochodu, poprawienie aerodynamiki poprzez obniżenie zawieszenia o 16 mm i dodaniu spojlera na tylnej klapie. Wykorzystano ogumienie o niższym oporze toczenia. 5-biegowa skrzynia ma dłuższe przełożenia. Turystyka motoryzacyjna jest żywiołem Skody Superb GreenLine.

 

 

Cena już od 84130 zł.

 

Więcej informacji na www.skoda-auto.pl

 

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

Przeczytaj także;

 

SKODA SUPERB NA LITWIE

SKODA SUPERB W LUBUSKIEM

 

 

 

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de